Для боротьби з російською пропагандою на Балканах США профінансують відкриття медіа-центру

Організацію з протидії поширенню дезінформації буде створено в Белграді.

Ілюстрація:Главком

У столиці Сербії буде відкрито медіа-центр для протистояння російській дезінформації. Про це повідомляє сербське видання Vecernje Novosti, передають Патріоти України з посиланням на Гордон.

Проект під назвою "Балканська мережа безпеки" може почати роботу наприкінці 2017 року або на початку 2018-го.

Конгрес США в липні виділив $250 млн на діяльність структур із протидії російському впливу, частину цих коштів незабаром буде надіслано до Сербії, пише видання.

Передбачається, що Штати фінансуватимуть і координуватимуть діяльність медіа-експертів, завданням яких буде протидіяти російській кампанії з дезінформації, яку проводять у Сербії, Македонії, Хорватії, Косові та Албанії, а також інших країнах, "вразливих для впливу Російської Федерації", ідеться в замітці.

Бідна Юля, або "Дєвочка" Мендель vs журналісти: Ветеран української журналістики подав до суду на речницю Зеленського

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:12

Журналіст Данило Яневський подав до суду скаргу на слідчого, який відмовляється розглядати його заяву про протидію журналістській діяльності з боку речниці глави держави Юлії Мендель. Про це Яневський повідомив у Facebook, , зазначають Патріоти України...

Хіти тижня. "Формула Кондратюка": Відомий теледіяч озвучив свій рецепт щодо урегулювання конфлікту на Донбасі

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:05

Всі інші формули щодо даного питання - від прохіндеїв від політики або неуків. Відомий продюсер Ігор Кондратюк, відомий своєю громадянською позицією, висловив на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" свою думку щодо "формули Штайнмаєра". Патріоти Україн...