Для боротьби з російською пропагандою на Балканах США профінансують відкриття медіа-центру

Організацію з протидії поширенню дезінформації буде створено в Белграді.

Ілюстрація:Главком

У столиці Сербії буде відкрито медіа-центр для протистояння російській дезінформації. Про це повідомляє сербське видання Vecernje Novosti, передають Патріоти України з посиланням на Гордон.

Проект під назвою "Балканська мережа безпеки" може почати роботу наприкінці 2017 року або на початку 2018-го.

Конгрес США в липні виділив $250 млн на діяльність структур із протидії російському впливу, частину цих коштів незабаром буде надіслано до Сербії, пише видання.

Передбачається, що Штати фінансуватимуть і координуватимуть діяльність медіа-експертів, завданням яких буде протидіяти російській кампанії з дезінформації, яку проводять у Сербії, Македонії, Хорватії, Косові та Албанії, а також інших країнах, "вразливих для впливу Російської Федерації", ідеться в замітці.

Хіти тижня. Ви лабораторія, суд, прокурор? Чому взяли на себе відправити когось на передову?": Бойовий офіцер звернувся до головнокомандувача Зеленського (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:30

Гордого військового обурює хамство нового главкома стосовно бойових побратимів, безвідповідальні, голословні звинувачення. «Я не чиновник, і не "чорт "! Я гордий за нашу роботу! Офіцер Збройних сил України, майор Місюра Сергій Васильович. Можете мене з...

Хіти тижня. "Кримхана": На окупований півострів тягнуть "ТОРи"

п’ятниця, 19 липень 2019, 10:00

Росіяни привезли до окупованого Севастополя зенітні установки "ТОР-2М", якими воювали у Грузії, Україні та Сирії. ЗРК "ТОР-2М" це бойова машина на гусеничному шасі. Призначена для ураження повітряних цілей - літаків і вертольотів, а також протирадіолок...