
На переговорах Тристоронньої контактної групи в Мінську українська сторона запропонувала помилувати двох росіян, щоб розблокувати процес звільнення українських політичних в'язнів і заручників з РФ і з окупованих територій. Про це повідомила у Facebook представниця України в гуманітарній підгрупі на Мінських переговорах, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко, зазначають Патріоти України.
"Українська сторона готова, як виняток, помилувати двох громадян РФ, які мають проблеми зі здоров'ям, передати їх російському консулу в присутності представників ОБСЄ і МКЧХ з одночасною передачею Україні українських військовослужбовців, яких більше трьох років незаконно утримують на Донбасі", - заявила вона.
Геращенко зазначила, що офіційний Київ і далі буде стояти на позиції одночасної передачі громадян РФ в обмін на українських політв'язнів. За її словами, представники Москви досі не надали офіційної відповіді на цю ініціативу.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...