
На переговорах Тристоронньої контактної групи в Мінську українська сторона запропонувала помилувати двох росіян, щоб розблокувати процес звільнення українських політичних в'язнів і заручників з РФ і з окупованих територій. Про це повідомила у Facebook представниця України в гуманітарній підгрупі на Мінських переговорах, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко, зазначають Патріоти України.
"Українська сторона готова, як виняток, помилувати двох громадян РФ, які мають проблеми зі здоров'ям, передати їх російському консулу в присутності представників ОБСЄ і МКЧХ з одночасною передачею Україні українських військовослужбовців, яких більше трьох років незаконно утримують на Донбасі", - заявила вона.
Геращенко зазначила, що офіційний Київ і далі буде стояти на позиції одночасної передачі громадян РФ в обмін на українських політв'язнів. За її словами, представники Москви досі не надали офіційної відповіді на цю ініціативу.
260620. Президент Володимир Зеленський не поїде до польського Гданська на конференцію з відновлення України, українську делегацію очолюватиме прем'єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України з посиланням на заяву Свириденко у її соцмережа...
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...