Для зміцнення оборони: Україна зацікавлена купити американські системи ПРО, - Порошенко

За словами глави держави, в разі отримання систем ПРО "Путіну і Росії доведеться подумати двічі перед тим, як перетнути кордон і атакувати Україну".

Петро Порошенко. Фото:ONLINE.UA

Україна зацікавлена в придбанні американських систем протиракетної оборони. Про це заявив президент України Петро Порошенко в інтерв'ю каналу CNN, зазначають Патріоти України.

"... Ми шукаємо можливості придбати протиповітряну захисну систему, оскільки є загроза масивних авіаційних нападів з боку Росії", - сказав він.

За словами глави держави, в разі отримання систем ПРО "Путіну і Росії доведеться подумати двічі перед тим, як перетнути кордон і атакувати Україну".

Президент знову наголосив, що Україна не просить американських солдатів воювати проти Росії, але розраховує на допомогу США у побудові ефективної системи оборони.

Джерело: The Quebec Post

Хіти тижня. Кремлівський пропаганд*н пригрозив Україні новими "народними республіками"

середа, 18 вересень 2019, 0:35

Прислужник путінського режиму загрожує створити нові терористичні "республіки" за межами Донбасу в Україні.

Хіти тижня. "Полный провал! Пять попыток": У США висміяли хвалені ракети Путіна

середа, 18 вересень 2019, 0:10

У Росії невдачею закінчилися випробування крилатої ракети "Буревісник". Військові як мінімум п'ять разів запускали ракету, і все обернулося провалом, пише CNBC, передають Патріоти України. "Не дивлячись на ряд невдалих випробувань, російська ядерна ра...