Довгий час Росія насаджувала своїх агентів в вищі рівні української влади, проводила свою політику в прикордонних зонах, агітувала населення роками. У зв'язку з цим військовий конфлікт в Донбасі не може закінчитися в одну мить - Києву доведеться боротися як з найманцями, так і з проросійськими українцями, що підтримують ідеї "русского мира". Про це в інтерв'ю "Цензор" розповів народний депутат Дмитро Ярош, пишуть Патріоти України.
На питання журналіста про терміни закінчення війни в Донбасі він відповів, що точних дат немає.
"Знаєте, ситуація може розвиватися так, що в будь-який момент ми отримаємо Донбас. А, можливо, це станеться через 5-7 років. Тому що в цьому глобальному світі не все ж тільки від нас залежить ", - сказав політик.
При цьому він запевнив, що великих проблем з населенням деокупуваних населених пунктів не буде.
"На окупованих територіях зараз всі на 100% не є затятими сепаратистами. Там величезна частина людей, які допомагають нашим спецслужбам і ВСУ. Близько 5% - це агресивні активні вороги України. Вони були, є і залишаться. Нам потрібно переглянути закон про громадянство ... ", - вважає Ярош.
При цьому він згадав випадок, коли до нього потрапили полонені в Степанівці під Саур-Могилою бойовики - побачивши Яроша, багато дорослих чоловіків непритомніли, настільки їх залякали "звірствами" "Правого сектора". Потім з метою перевиховання все найманці співали Гімн України вранці.
Тих, хто відкрито підтримує ідеї "русского мира", Ярош закликає позбавляти українського паспорта, щоб виключити можливість участі таких людей в соціально-політичному житті країни. Також Київ повинен всерйоз зайнятися інформаційною політикою, щоб дати повну картину того, що відбувається всій країні.
Американські посадовці були розлючені через успішну атаку української ракети по флагману Чорноморського флоту рф крейсеру «Москва», про яку їх не попередили. Про це йдеться в розслідування New York Times про роль американців в українських операціях про...
Російська армія почала застосовувати нову тактику ударів по Україні за допомогою безпілотників. Окупанти використовують дрони далекого радіусу дії у ще більш смертоносний спосіб, що ускладнює роботу української протиповітряної оборони. Про це пише німе...