Доля України: Макрон резюмував переговори з Путіним

Для розгляду питання про продовження антиросійських санкцій, введених в 2015 році, країни Євросоюзу 28-29 червня зберуться на саміт.

Емманюель Макрон. Фото: Рейтерс.

Євросоюз не буде скасовувати свої санкції проти Росії, якщо не буде прогресу щодо України. Таку заяву зробив президент Франції Еммануель Макрон в Санкт-Петербурзі після зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним, повідомляють Патріоти України із посиланням на Reuters.

«М'яч знаходиться на полі Росії і України. Це так просто. Ми не будемо скасовувати санкції, якщо нічого не зроблено. Це те, що ми обговорювали з Володимиром Путіним», - сказав Макрон. Для розгляду питання про продовження антиросійських санкцій, введених в 2015 році, країни Євросоюзу 28-29 червня зберуться на саміт.

Пранкер "Джокер" "розвів" топ-чиновницю Мінінфраструктури, яка потрапила в секс-скандал (фото)

середа, 20 листопад 2019, 8:21

Пранкер "Джокер" оприлюднив листування з заступником міністра інфраструктури України Олександрою Клітіною, що потрапила в гучний скандал, приводом для якого став той факт, що вона нібито отримала посаду через ліжко. Його він опублікував в Telegram, пе...

"Хто здав Донбас? ФСБ-шники в СБУ-шній шкурі": Зеленський має позбутися кадебешно-феесбешної спадщини, - Орлуша

середа, 20 листопад 2019, 7:25

"У мені особисто нуль української крові, але я теж політичний українець", - заявив Орлуша, і додає, що бажаю зараз Зеленському вкрай необхідно остаточно позбутися від усієї російської кадебешно-феесбешної спадщини у ваших спецслужбах. Як насправді відб...