Домовленості є: Порошенко розказав, коли українці зможуть отримувати довгострокові візи в Румунію безкоштовно

Угода про скасування оплати за видачу довгострокових віз до Румунії повинна бути підписана 6 травня під час відкриття нового румунського консульства в Солотвино.

Петро Порошенко під час офіційного візиту до Румунії. Фото:www.akcent.org.ua

6 травня Кихв і Бухарест планують підписати угоду про скасування оплати за видачу довгострокових віз. Про це повідомив у своєму Twitter президент Петро Порошенко, інформують Патріоти України.

"Ми сподіваємося, що там буде підписано угоду про безкоштовну видачу довгострокових віз, національних, і я теж це дуже вітаю", - сказав президент в ході прес-конференції зі своїм румунським колегою.

Угода повинна бути підписана під час відкриття нового консульства Румунії в Солотвино.

Відзначимо, не дивлячись на те, що Румунія є учасницею ЄС, вона не входить в Шенгенську зону. Для відвідування цієї країни українцям необхідно отримання візи, яка не дає права переміщуватися по інших європейських країнах.

Для її отримання українцям необхідно зібрати пристойну кількість різних документів і доставити папери в консульський відділ посольства. Довгострокова віза дає право перебувати на території Румунії більше 90 днів.

Час просити вибачення в Донбасу: Сивохо відзначився новою скандальною заявою

вівторок, 19 листопад 2019, 18:28

Радник глави РНБО Сергій Сивохо, який раніше розгнівав мережі своїм планом по Донбасу, розповів про своє бачення подальшої взаємодії з жителями окупованої території України. Їм він поділився в інтерв'ю Укрінформ. "Це найскладніше для мене питання, тому...

"Ти жирна - а ти х*р з рояля прибери": Мережа підняла на сміх Facebook-батл Зеленського і Тимошенко

вівторок, 19 листопад 2019, 17:42

Володимир Зеленський і Юлія Тимошенко обмінялися постами з критикою один одного в Facebook. Можливо, незабаром нас чекає продовження баттлу, а поки користувачі жартують над "першою серією", передають Патріоти України. Зеленський написав, що Юлія Тимош...