Дональд Трамп і Тереза Мей будуть переконувати Путіна відмовитися від підтримки режиму Асада

Майбутній візит держсекретаря США Рекса Тіллерсона в Москву буде спрямований на вирішення цього питання.

Дональд Трамп и Тереза Мэй. Фото: EADaily.

На сьогоднішній день є можливість відмовити Росію співпрацювати з президентом Сирії Башаром Асадом. До такого висновку прийшли президент США Дональд Трамп і прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей під час телефонної розмови. Про це зазначається на сайті британського уряду, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Трамп і Мей обговорили недавню хімічну атаку в Сирії, а також відповідь США на неї. Американський президент подякував британському прем'єру за підтримку.

"Прем'єр-міністр і президент погодилися з тим, що тепер є багато можливостей, щоб переконати Росію в тому, що її союз з Асадом вже не в стратегічних інтересах", - йдеться в повідомленні.

Трамп і Мей погодилися в тому, що майбутній візит держсекретаря США Рекса Тіллерсона в Москву наблизить прогрес в цьому питанні. Крім того, політики обговорили дії Ірану і Північної Кореї.

Загиблий планував 23 лютого "выпить сто грамм и вспомнить присягу, данную Великой стране": Брат екс-директора "Інтера" розповів, чому йдеться саме про вбивство у вузькій компанії "регіоналів"

неділя, 23 лютий 2020, 10:08

Для Зеленського ця справа може стати тестом, чи його режим переслідуватиме лише патріотів за надумані замахи на 6-го президента, чи понесе родина топ-чиновника Януковича відповідальність за вбивство у своєму домі та лише у своїй компанії. Брат загиблог...

Хіти тижня. "Феерические долбо*бы!": "Победоносие" в "ЛНР" насмішило мережу (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 10:00

Студентів місцевих вузів обрядили в шинелі і ватники, після чого змусили на морозі стояти на трасі.