Довели: Розгніваний Гройсман поставив на місце Яценюка і Кабмін (відео)

За словами спікера, саме Рада підставляла плече Кабміну для прийняття ефективних рішень, натомість уряд звинувачує парламент у блокуванні реформ, зокрема медичної.

Володимир Гройсман. Фото: скрін відео

Під час засідання Верховної Ради в п'ятницю, 5 лютого, глава парламенту Володимир Гройсман різко відповів на критику з боку прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, заявивши, що не дозволить звинувачувати народних депутатів в провалі реформ. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на канал 112 Україна.

За словами спікера, саме Рада підставляла плече Кабміну для прийняття ефективних рішень, натомість уряд звинувачує парламент у блокуванні реформ, зокрема медичної.

"Я думаю, що парламент український - і на це потрібно звернути увагу міністрам - кожен раз в найскладніші моменти підставляв плече кожному міністерству для прийняття ефективних рішень.

І хочу сказати, що робити сьогодні винними у всьому і дурними народних депутатів я не дам. Це стосується всіх народних депутатів України і справа, і зліва (в залі засідань)", - заявив Гройсман.

Після цього народні депутати встали зі своїх місць і зааплодували спікеру.

У Путіна великі проблеми: У Росії недостатньо сил у Херсоні, щоб контролювати регіон, - CNN

субота, 2 липень 2022, 7:15

Чиновники у США схиляються до думки, що Росія не має достатньо сил для контролю окупованої її військами території Херсонської області, передають Патріоти України. Зокрема, американські посадовці звертають увагу на низку інцидентів, пов’язаних із замаха...

Україна отримає додаткову військову допомогу від США на $820 млн, зокрема ЗРК NASAMS і боєприпаси до РСЗВ HIMARS

субота, 2 липень 2022, 6:40

Міністерство оборони США 1 липня, оголосило про додаткову військову допомогу Україні на суму 820 мільйонів доларів. Це 14 постачання військової техніки Україні, починаючи із серпня минулого року, передають Патріоти України. До нового пакету військової ...