Друга "гібридна": Орбан закликав Путіна поставляти газ в Угорщину в обхід України

За словами угорського прем'єра, Москва і Будапешт також домовилися про параметри поставок російського газу на 2020 рік.

Путін і Орбан. Фото:Антикор

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан попросив президента Росії Володимира Путіна поставляти газ в Угорщину в обхід України, продовживши газопровід "Турецький потік". Про це Орбан заявив на прес-конференції за підсумками переговорів з Путіним, передають Патріоти України.

"Не секрет, що Угорщина хоче, щоб коли з півдня у напрямку до Угорщини буде побудований газопровід, він далі проходив би через Угорщину. Це буде прекрасна можливість для Угорщини, і я попросив пана президента, щоб він серйозно подумав про цю можливість", - сказав Орбан. За його словами, Росія і Угорщина домовилися про параметри поставок російського газу на 2020 рік.

У свою чергу Путін заявив, що одна з сухопутних ниток "Турецького потоку" в майбутньому може пройти через Угорщину. "Не виключаю, що після завершення будівництва "Турецького потоку" одне з сухопутних продовжень цього газопроводу може пройти і через Угорщину", - сказав він.

Як відомо, "Турецький потік" - проект газопроводу з Росії до Туреччини через Чорне море і далі до кордону Туреччини з суміжними країнами. Планується, що по першій нитці буде транспортуватися газ для турецького ринку, по другій - в країни Південної і Південно-Східної Європи. Потужність кожної нитки - 15,75 млрд куб. м газу в рік. Будівництво морської ділянки "Турецького потоку" почалося 7 травня 2017 року. За даними "Газпрому", обидві нитки газопроводу планується ввести в експлуатацію до кінця 2019 року.

Джерело: УНІАН

Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...