Друга "гібридна": Орбан закликав Путіна поставляти газ в Угорщину в обхід України

За словами угорського прем'єра, Москва і Будапешт також домовилися про параметри поставок російського газу на 2020 рік.

Путін і Орбан. Фото:Антикор

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан попросив президента Росії Володимира Путіна поставляти газ в Угорщину в обхід України, продовживши газопровід "Турецький потік". Про це Орбан заявив на прес-конференції за підсумками переговорів з Путіним, передають Патріоти України.

"Не секрет, що Угорщина хоче, щоб коли з півдня у напрямку до Угорщини буде побудований газопровід, він далі проходив би через Угорщину. Це буде прекрасна можливість для Угорщини, і я попросив пана президента, щоб він серйозно подумав про цю можливість", - сказав Орбан. За його словами, Росія і Угорщина домовилися про параметри поставок російського газу на 2020 рік.

У свою чергу Путін заявив, що одна з сухопутних ниток "Турецького потоку" в майбутньому може пройти через Угорщину. "Не виключаю, що після завершення будівництва "Турецького потоку" одне з сухопутних продовжень цього газопроводу може пройти і через Угорщину", - сказав він.

Як відомо, "Турецький потік" - проект газопроводу з Росії до Туреччини через Чорне море і далі до кордону Туреччини з суміжними країнами. Планується, що по першій нитці буде транспортуватися газ для турецького ринку, по другій - в країни Південної і Південно-Східної Європи. Потужність кожної нитки - 15,75 млрд куб. м газу в рік. Будівництво морської ділянки "Турецького потоку" почалося 7 травня 2017 року. За даними "Газпрому", обидві нитки газопроводу планується ввести в експлуатацію до кінця 2019 року.

Джерело: УНІАН

Видовище заворожує: Як британські танки Challenger 2 проходять злагодження в Україні перед відправкою на передову (відео)

субота, 1 квітень 2023, 22:19

Британські танки Challenger 2 вже обкатують в Україні перед відправленням на фронт. Відео Міноборони.

Ще одна країна відмовилася проводити фехтувальні змагання через участь у них росіян та білорусів

субота, 1 квітень 2023, 22:14

Французька федерація фехтування скасувала етап Кубка світу з чоловічої шпаги через скандальне рішення Міжнародної федерації фехтування (FIE) допустити до змагань російських і білоруських спортсменів. Про це повідомляється на офіційному сайті організаці...