Диктують своє: У Путіна визначили дату "виборів" в ДНР-ЛНР, - джерело

Спостерігачів, яких Москва активно вербує з числа лояльних країн та організацій, орієнтують на те, що "вибори" повинні відбутися в середині квітня.

Кремль вербує спостерігачів на так звані "вибори" на окупованій території Донбасу. Ілюстрація:www.business.ua

Кремль має намір організувати незаконні "місцеві вибори" на окупованому "ДНР-ЛНР" Донбасі в середині квітня і вербує на них іноземних спостерігачів. Про це пише в статті для Апострофа старший аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень Анатолій Октисюк з посиланням на джерело в одній з моніторингових місій, інформують Патріоти України.

"Інформація про підготовку до проведення власних виборів в "ДНР-ЛНР" почала підтверджуватися. У приватній бесіді співробітник громадської організації, яка займається моніторингом виборів на Кавказі, повідомив, що йому і ряду його колег з Абхазії, Грузії та Вірменії систематично надходять пропозиції від російських дипломатів і проросійських організацій взяти участь у виборах на Донбасі в якості міжнародних спостерігачів", - відзначає експерт.

При цьому російська сторона, за словами співрозмовника, гарантує безпеку і особисту охорону з числа "народної міліції", а за тижневе відрядження пропонується дуже велика фінансова винагорода.

Потенційних спостерігачів залучають для того, щоб сформувати "картинку", яка не дозволить сказати, що псевдовибори були проведені під дулами автоматів. Також їх орієнтують на те, що "вибори" повинні відбутися в середині квітня.

"Швидше за все, така підготовча робота з вербування міжнародних спостерігачів відбувається не тільки в пострадянських країнах, але і в колі "друзів Путіна" в ЄС, а також в Африці і Азії. І ближче до названої дати такі факти стануть повсюдними", - резюмував Октисюк .

Екс-генсек допустив можливість війни між НАТО та Росією, назвав умови та причини чому таке зіткнення актуалізувалося

субота, 2 липень 2022, 9:02

Ризик прямого збройного конфлікту між НАТО і Росією є. І якщо російська сторона нападе на Литву, то це і стане причиною початку війни. . Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів колишній генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен. . Так, на питання журналіст...

"Осколок влучив їй у живіт": Страшна історія 17-річної бандуристки, яку вбили російські окупанти під Черніговом

субота, 2 липень 2022, 8:56

Вона любила життя, творчість, а у свою останню дорогу взяла бандуру, з якою не розлучалася… Видання "Сусіди Сіті" розповіло історію 17-річної Анни Кушнеренко з Чернігова, яка загинула під час ворожого обстрілу, бо хотіла дістатися батьківського дому, п...