Дипломат зі Швейцарії: Стало відомо, кого призначили новим генсеком ОБСЄ

На посаду генерального секретаря ОБСЄ обраний Томас Гремінгер.

Томас Гремінгер. Фото:уніан

Новим генеральним секретарем Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) призначений швейцарський дипломат Томас Гремінгер. Про це повідомляє прес-служба ОБСЄ в Twitter, передають Патріоти України.

"Рада міністрів сьогодні призначила Томаса Гремінгера в якості генерального секретаря ОБСЄ. Бажаємо йому всіляких успіхів у вирішенні непростих завдань", - йдеться в повідомленні.

Кандидатура генсека була узгоджена ще тиждень тому. Країни ОБСЄ підтримали призначення генеральним секретарем швейцарського дипломата Томаса Гремінгера.

Крім того, узгоджені призначення на пост комісара у справах нацменшин, представника зі свободи ЗМІ та директора Бюро з питань демократії та прав людини (БДІПЛ).

Останній цвях у труну СРСР-2: Чому Німеччина і Франція гальмують вступ України до ЄС, - експерт

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:19

"Німецький канцлер Олаф Шольц заявив, що заявка України на приєднання до Європейського союзу не може бути швидко розглянута, незважаючи на масштабне вторгнення Росії. Мовляв, "короткого шляху до ЄС немає", а "процес приєднання - це не питання кількох м...

У Байдена надумали, як урізати доходи Росії від нафти без ембарго ЄС, - NYT

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:10

Поки в ЄС не можуть домовитися про нафтове ембарго, влада США розробляє заходи, які допоможуть скоротити доходи Росії від експорту нафти. Зокрема, пропонуються санкції проти покупців нафти РФ. План опрацьовують в адміністрації президента США Джо Байден...