Стало відомо, хто стане новим очільником ОБСЄ

​Генсеком ОБСЄ стане швейцарський дипломат Томас Гремінгер.

Томас Гремінгер. Фото:http://densegodnya.ru

Країни, які входять в Організацію з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), визначилися з кандидатурою нового генерального секретаря. Про це на прес-конференції повідомив чинний голова ОБСЄ Себастьян Курц, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.

За словами Курца, країни ОБСЄ підтримали призначення генеральним секретарем швейцарського дипломата Томаса Гремінгера. Крім того, погоджено призначення на посаду комісара у справах нацменшин, представника з питань свободи ЗМІ та директора Бюро з демократії та прав людини (БДІПЛ).

Зокрема, новим комісаром у справах нацменшин стане колишній генсек ОБСЄ Ламберто Занньєр, представником з питань свободи ЗМІ стане француз Арлем Дезір, а головою БДІПЛ - представниця Ісландії Сольрун Гісладоттір.

Знайшли "метод": На Уралі хочуть відправити двієчників на військові заводи

середа, 29 листопад 2023, 10:59

У Свердловській області хочуть відправити на військові заводи Уралу дев'ятикласників, які не склали державні іспити, передають Патріоти України. Як пише The Moscow Times, таку пропозицію розглядають Законодавчі збори області. Це назвали "можливістю осв...

"Помилки робляться "з усіх боків": The Economist написав про політичну гризню в Києві й падіння рейтингу Зеленського

середа, 29 листопад 2023, 10:57

"The Economist" пише, що паралельно з похмурою реальністю окопної війни стає дедалі більш напруженим "політичне поле битви" у Києві, президент Володимир Зеленський вбачає конкурента в головнокомандувачі ЗСУ Валерії Залужному, а політична гризня шкодить...