Спостерігачі побачили шість вагонів-цистерн, на п'яти з них по обидва боки були написи "Обережно! Сірчана кислота!".

На Донбасі з боку підрозділів НЗФ готується провокація з застосуванням хімічної зброї. Про це з посиланням на дані СММ ОБСЄ повідомляє прес-центр ООС, передають Патріоти України.
Так, у звіті місії йдеться: «На залізничній станції Червона Могила в Вознесенівці спостерігачі бачили шість вагонів-цистерн (на п'яти з них по обидва боки були написи "Обережно! Сірчана кислота!" кирилицею). Приблизно через п'ять хвилин член збройних формувань сказав патрулю СММ покинути цей район».
Українська сторона СЦКК назвала неприпустимими і безвідповідальними дії членів НЗФ з розповсюдження чуток та звинувачень ЗСУ в нібито підготовці хімічної атаки на Донбасі. У СЦКК додали: «Навпаки, факти, зафіксовані спостерігачами Місії, вказують на можливості провокації з хімічною зброєю з боку НЗФ. Такі дії свідчать про те, що керівництво готує громадську думку до якоїсь події, наприклад, різкого погіршення екологічної ситуації, свідомо провокує загострення збройного конфлікту на Донбасі».
Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...
У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...