Спостерігачі побачили шість вагонів-цистерн, на п'яти з них по обидва боки були написи "Обережно! Сірчана кислота!".

На Донбасі з боку підрозділів НЗФ готується провокація з застосуванням хімічної зброї. Про це з посиланням на дані СММ ОБСЄ повідомляє прес-центр ООС, передають Патріоти України.
Так, у звіті місії йдеться: «На залізничній станції Червона Могила в Вознесенівці спостерігачі бачили шість вагонів-цистерн (на п'яти з них по обидва боки були написи "Обережно! Сірчана кислота!" кирилицею). Приблизно через п'ять хвилин член збройних формувань сказав патрулю СММ покинути цей район».
Українська сторона СЦКК назвала неприпустимими і безвідповідальними дії членів НЗФ з розповсюдження чуток та звинувачень ЗСУ в нібито підготовці хімічної атаки на Донбасі. У СЦКК додали: «Навпаки, факти, зафіксовані спостерігачами Місії, вказують на можливості провокації з хімічною зброєю з боку НЗФ. Такі дії свідчать про те, що керівництво готує громадську думку до якоїсь події, наприклад, різкого погіршення екологічної ситуації, свідомо провокує загострення збройного конфлікту на Донбасі».
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України.
. Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...