Точно до чогось готуються: ОБСЄ зафіксувала на окупованому Донбасі вагони-цистерни з кислотою

Спостерігачі побачили шість вагонів-цистерн, на п'яти з них по обидва боки були написи "Обережно! Сірчана кислота!".
ОБСЄ помітила цистерни із сірчаною кислотою на Донбасі. Ілюстрація: соцмережі.

На Донбасі з боку підрозділів НЗФ готується провокація з застосуванням хімічної зброї. Про це з посиланням на дані СММ ОБСЄ повідомляє прес-центр ООС, передають Патріоти України.

Так, у звіті місії йдеться: «На залізничній станції Червона Могила в Вознесенівці спостерігачі бачили шість вагонів-цистерн (на п'яти з них по обидва боки були написи "Обережно! Сірчана кислота!" кирилицею). Приблизно через п'ять хвилин член збройних формувань сказав патрулю СММ покинути цей район».
Українська сторона СЦКК назвала неприпустимими і безвідповідальними дії членів НЗФ з розповсюдження чуток та звинувачень ЗСУ в нібито підготовці хімічної атаки на Донбасі. У СЦКК додали: «Навпаки, факти, зафіксовані спостерігачами Місії, вказують на можливості провокації з хімічною зброєю з боку НЗФ. Такі дії свідчать про те, що керівництво готує громадську думку до якоїсь події, наприклад, різкого погіршення екологічної ситуації, свідомо провокує загострення збройного конфлікту на Донбасі».

Новий план: США та Іран створять "лінію зв'язку" для проходу Ормузом, - CNN

понеділок, 22 червень 2026, 14:56

Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...

ЗСУ уразили центр космічного зв'язку в Росії та низку інших об'єктів - Генштаб

понеділок, 22 червень 2026, 14:04

Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...