Спостерігачі побачили шість вагонів-цистерн, на п'яти з них по обидва боки були написи "Обережно! Сірчана кислота!".

На Донбасі з боку підрозділів НЗФ готується провокація з застосуванням хімічної зброї. Про це з посиланням на дані СММ ОБСЄ повідомляє прес-центр ООС, передають Патріоти України.
Так, у звіті місії йдеться: «На залізничній станції Червона Могила в Вознесенівці спостерігачі бачили шість вагонів-цистерн (на п'яти з них по обидва боки були написи "Обережно! Сірчана кислота!" кирилицею). Приблизно через п'ять хвилин член збройних формувань сказав патрулю СММ покинути цей район».
Українська сторона СЦКК назвала неприпустимими і безвідповідальними дії членів НЗФ з розповсюдження чуток та звинувачень ЗСУ в нібито підготовці хімічної атаки на Донбасі. У СЦКК додали: «Навпаки, факти, зафіксовані спостерігачами Місії, вказують на можливості провокації з хімічною зброєю з боку НЗФ. Такі дії свідчать про те, що керівництво готує громадську думку до якоїсь події, наприклад, різкого погіршення екологічної ситуації, свідомо провокує загострення збройного конфлікту на Донбасі».
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....