Дивно, що тільки зараз: Спецслужби Франції почали розслідування про вплив Росії на протести "жовтих жилетів"

Невдоволення не вщухло навіть після того, як французький уряд погодився скасувати підвищення цін на паливо і заморозити ціни на газ і електрику на 2019 рік - тоді мітингувальники стали виступати за підвищення зарплат і пенсій, зниження податків і т. ін.
Протести "жовтих жилетів" у Франції. Фото: ЕРА.

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив, що правоохоронні органи країни ведуть розслідування можливого втручання Росії в масові акції протесту "жовтих жилетів". Про це повідомляє Bloomberg, передають Патріоти України.

"Я не коментуватиму, поки слідство не зробило висновків", – зазначив очільник МЗС Франції, додавши, що за ситуацією стежать спецслужби країни.

Видання посилається на дані організації "Альянс із захисту демократії". За даними організації, близько 600 Twitter-акаунтів, які були спіймані на "пропаганді поглядів Кремля", перемкнули свою увагу на Францію, розширюючи використання хештег #giletsjaunes (в перекладі "жовті жилети").

Крім того, російські пропагандистські ЗМІ Sputnik і телеканал RT активно висвітлюють протести у Франції, проте їхня інформація про невдоволення французьких поліцейських політикою президента Еммануеля Макрона і бажання підтримати протестувальників, швидше за все, не відповідає дійсності.

Джерелом інформації для цих репортажів російських телеканалів стали представники двох невеликих профспілок поліцейських, які разом отримали менше 4% голосів на загальнонаціональних профспілкових виборах цього місяця.

"Росія стане "оазисом світла", а України не буде": На росТБ застосували "важку артилерію" і запросили екстрасенсів з тарологами (відео)

субота, 26 листопад 2022, 10:25

Російські пропагандисти, мабуть, уже не справляються, щоб переконувати населення РФ в успіхах окупаційної армії на війні проти України. На телебачення у якості підкріплення тепер почали запрошувати екстрасенсів із тарологами, передають Патріоти України...

Добовий зашквар загарбників знов має тренд до зростання: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 26 листопада

субота, 26 листопад 2022, 10:04

З 24 лютого по 26 листопада безповоротні втрати російської армії в Україні становили щонайменше 86 710 осіб. Лише минулої доби ліквідовано 560 загарбників, повідомив Генштаб ЗСУ вранці в суботу. Також з початку війни знищено: