Підписання зони вільної торгівлі між Канадою і Україною стало черговим каменем фундаменту нової G5 East. У цей союз зараз входить п'ять країн: Канада, США, Британія і Польща з Україною, але перспектива має на увазі ще прихід Німеччини. Причина таких глибоких змін - колосально значуще геополітичне становище України для Європи та Азії. Адже для американо-британських планів необхідні два торгових моста - з Європою і Азією. А Україна - це ворота в такий міст. Про це пише Віктор Шевчук в статті для Російського єврея, передають Патріоти України.
Трохи по порядку. Крім того, що ЗВТ з Канадою розширює можливості України, в найближчих планах у лобістів Банкової проштовхнути з Канадою безвізовий режим і найімовірніше ця мета буде досяжною, проте не в 2016 році, коли з осені безвізовий режим для України запрацює з Шенгеном, а в 2017, що імовірно, за задумом нової G5 East повинно послужити участі України в проекті Трансатлантичного торгового партнерства, яке американці проштовхують уже кілька років в ЄС.
Звідси не дивною є така значуща підтримка Британії в даних питаннях. Україна цікава в тому числі і їм, оскільки TTIP є продуктом не тільки американців, але і британців, оскільки Британія зацікавлена в участі як в TTP, так і TTIP.
В цілому, за задумом адміністрації Білого Дому, Британія і Канада повинні послужити своєрідним торгово-економічним мостом між транстихоокеанським партнерством і трансатлантичним торговим партнерством, об'єднавши таким чином дві найпотужніші торгово-промислові системи планети, які сконцентрують в собі 80% загальносвітового ВВП.
Я вже не раз відзначав, що президентство Обами в деякому роді революційне для Америки і, можливо, для всього західного світу. Суть цієї революції в завершенні процесу Глобалізації, який буде результативним протягом найближчого десятиліття. Уже через 10-15 років в Зону вільної торгівлі і глобальний Безвізовий режим перетвориться територія всіх учасників вищезазначених спілок. І якщо є міст між Європою і Америкою, з одного боку, то чому б не з'явитися такому мосту між Європою і Азією? І тут подібним мостом, за задумом архітекторів майбутнього, повинні стати дві країни, що відокремлюють Європу від Азії. Це Україна і Польща.
Таким чином, якщо плани будуть реалізовані, Україна стане сполучною ланкою ще одного торгового союзу найближчого майбутнього, який вибудовується навколо Китаю, Індії та ряду країн Близького Сходу. Тунель в цьому напрямку пробиває Китай вже протягом тривалого часу, збираючи навколо себе в тому числі і країни Середньої Азії, які послужать основою "Нового Шовкового шляху". А Новий Шовковий шлях - це модель Трансазіатського Торгового партнерства.
Однак тут ще повинні відбутися воістину тектонічні зміни в Китаї і Індії. Але коли вони відбудуться, дві країни, що займають територію від Балтійського до Чорного моря, яка вже має умовну назву "Міжмор'є", і перетворяться в новий міст зростання економіки Першого Світу. Таким чином останню цеглину в будівлю Глобалізації покладуть Україна і Польща десь на рубежі 20-30-х років нового століття.
Звідси і всі рухи нової коаліції підтримки України, звідси і реформа української митниці британцями і канадцями. Нова поліція, нова армія, зміни в законодавстві за західним зразком відбуваються стрімко - міст повинен бути готовий через 10 років. До цього терміну Україна вступить в НАТО. І це підтверджується подіями саміту в Польщі, де зараз формується майбутнє:
1. Україна та Грузія - стратегічні партнери НАТО.
2. Для вступу в НАТО прибрано застереження про відсутність територіальних конфліктів. Залишилася тільки відповідність натовських стандартів і бажання. При цьому високо оцінені армійські реформи в Україні.
3. Три країни з Альянсу починають надавати Україні летальну зброю (Британія, Польща і Канада).
4. НАТО вдосконалюватиме ПРО в Польщі і Румунії.
5. Витрати країн-учасниць Альянсу на оборонку повинні бути підняті до 2% ВВП, а загальні витрати на оборону перевищать $1 трлн.
Тобто ПРО зараз закриває саме Європу зі Сходу. Розміщення ПРО в Україні - питання часу на цьому тлі, як і розміщення військ НАТО (глобальний мир потрібно від ідіотів захищати).
А що ж до Росії, то вона не те, щоб відкинула свій розвиток конфронтацією із Заходом на роки - більш того, Кремль просто закрив собі двері до спільноти, в нові торгові союзи, які оперізують планету і концентрують в собі практично всю доступну економічну і технологічну міць.
Росія втратила право дорадчого голосу на стратегічні рішення Альянсу. Втрачає роль стратегічного партнера ЄС і в енергетичній сфері. І це на дуже довгий період, можливо, два і більше поколінь. Для росіян це повинно бути катастрофою, однак в Снігерії це нікого не турбує.
Цікаво буде жити в Україні тим, хто зараз вступив до вишу - України майбутнього, це їх Україна, ними побудована і гідна. Тому що Україну хочуть включити в Перший світ, Світ після Глобалізації і кому як не нам тут в цьому собі допомогти.
Протокол безпеки в Україні не змінився і, якщо немає повітряної тривоги, усі мають працювати. Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні 22 листопада, яке опублікували у Facebook, передають Патріоти України. За його слов...
Запроваджені США санкції проти «Газпромбанку» ставлять під загрозу енергетичну безпеку деяких країн Центральної Європи. Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, повідомляють Патріоти України з посиланням на Bloomberg. За словами ...