Фінал чергової хитрущої "многоходовочки": WADA готує нові санкції проти Росії

Російських спортсменів можуть знову відсторонити від участі в міжнародних змаганнях.

В росіян знову проблеми. Фото: соцмережі.

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) розчароване тим, що Росія не виконала вимогу з допуску фахівців до допінг-проб в Московській антидопінговій лабораторії. Про це заявив глава WADA Крейг Ріді, якого цитує офіційний сайт організації, передають Патріоти України.

"Я вкрай розчарований тим, що здача даних Московської антидопінгової лабораторії не була завершена до дати, узгодженої в вересні 2018 року. WADA працювало з російською владою для того, щоб укластися в терміни, в ім'я інтересів чистого спорту. Але тепер процес, який був обговорений виконавчим комітетом WADA в вересні, буде запущений".

Зазначимо, що доступ міжнародних фахівців до допінг-проб до кінця 2018 року був однією з ключових умов відновлення в правах Російського антидопінгового агентства (РУСАДА). Тепер у зв'язку з невиконанням цієї умови російських спортсменів можуть знову відсторонити від участі в міжнародних змаганнях.

Додамо, що антидопінгове агентство США вже виступило із закликом усунути російських спортсменів. Очікується, що доля РУСАДА буде вирішена в ході засідання WADA 14-15 січня.

За злочин відбулася символічним штрафом: Військова ВМСУ з секретним допуском з'їздила до Криму, де спілкувалась з ФСБ

середа, 22 вересень 2021, 20:06

Українська військова, яка має допуск до державної таємниці, отримала 510 гривень штрафу за відвідування тимчасово окупованого Росією Криму і розмову зі співробітниками російських спецслужб. Про це повідомляє одеське видання “Думська”, зазначають Патріо...

Найбільш дивовижного залізничника відсунули від "годівниці": Лещенко більше не входить до наглядової ради «Укрзалізниці»

середа, 22 вересень 2021, 19:39

Кабінет Міністрів вирішив не продовжувати контракт з Сергієм Лещенком у якості члена наглядової ради «Укрзалізниці». Як повідомив у мережі народний депутат Олексій Гончаренко, посади в наглядовій раді позбудуться також Шевкі Аджунер, Андреас Матьє та О...