ФСБ затримало чергового "українського шпигуна" в окупованому Криму

Згідно із заявою відомства, кримінальну справу вирішили не порушувати, обмежившись попередженням.

Чергового "шпигуна" затримали в окупованому Сімферополі. Ілюстрація: соцмережі.

Співробітники Федеральної служби безпеки (ФСБ) Російської Федерації затримали трьох громадян Росії і одного українця нібито за спробу передати іноземцям секретні військові карти. Про це повідомляє "РИА Новости" з посиланням на Свердловське управління відомства, передають Патріоти України.

"Одночасно за місцями проживання трьох громадян Росії і громадянина України в Єкатеринбурзі, Сімферополі та Омську проведено оперативно-розшукові заходи, в ході яких вилучено електронні та паперові копії секретних топографічних карт Генштабу ЗС Росії", - сказано в повідомленні.

Уточнюється, що всі затримані визнали, що створювали загрозу безпеці Росії, і "відмовилися від здійснення подібних вчинків у подальшому". При цьому один з них раніше притягувався до відповідальності за державну зраду. Чи був засуджений, невідомо.

Згідно із заявою відомства, кримінальну справу вирішили не порушувати, обмежившись попередженням про "неприпустимість дій, що підпадають під статті КК РФ "Державна зрада" і "Шпигунство". У той же час, де саме служать або працюють затримані, не вказується, як і те, спецслужбам якої країни вони мали намір передати секретні документи.

Військова операція УНЄЯ в Лівії наростає. США погрожують Асаду новими санкціями. Бойовики ІДІЛ розпочали великий наступ в пустелі Хомсу. Новини з Аравійського півострову.

п’ятниця, 10 квітень 2020, 5:45

Огляд подій на Близькому сход. 9 квітня 2020 року. Лівія: Після оголошення законним урядом Західний та Центрального регіону Лівії зонами військових дій будемо очікувати активізації лівійської армії на цих ділянках фронту. Про серйозність цих намірів с...

Хіти тижня. У Лівії до боїв підключилися турецький флот. Огляд подій на Близькому сході 1 квітня 2020 року

п’ятниця, 10 квітень 2020, 4:00

Напруження на осі Іран-США наростає. ЦАХАЛ до КВІР/асада – «можем павтаріть». Саудівська Аравія примушує хуситів до миру. Лівія: Жорстокі бої на фронтах Тріполі тривають. Сторони намагаються переломити хід війни на свій бік. Кількість втрати вже йд...