"Ганьба, проросійський троль": У Чехії на відкритті виставки глядачі освистали виступ Земана

Президент публічно не відвідував заходи з 50-річчя окупації Чехословаччини російськими військами, що викликало обурення у частини громадськості.

Мілош Земан. Фото:UA-Reporter.com

Початок промови президента Чехії Мілоша Земана на відкритті сільськогосподарської виставки зірвали - частина глядачів освистала главу держави під вигуки "Ганьба!". Про це написало чеське видання Lidovky, інформують Патріоти України.

На плакатах демонстрантів красувалися написи "Плоди нашої країни? Земан засіяв лише злість і страх за наших дітей!". Обсвистані також були й інші політики - наприклад, голова Сенату Мілан Штех.

"Сором, ганьба, проросійський троль", - вигукувала одна з протестувальників.

Президент публічно не відвідував заходи з 50-річчя окупації російськими військами, що викликало обурення у частини громадськості. Церемонія вшанування жертв вторгнення військ під радянським керівництвом у Чехословаччину в 1968 році переросла у протест проти прем'єр-міністра Чехії Андрея Бабіша.

"Процес має йти": Кремль погрожує вбивати українців, навіть якщо настане перемир'я

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:53

Міністр закордонних справ країни-агресорки Сергій Лавров заявив, що Росія не збирається переривати бойові дії в Україні в разі початку переговорів щодо війни, яку розв'язала. Про це Лавров заявив в інтерв'ю росЗМІ, коментуючи домовленості, які нібито о...

Оце так: "Велика сімка" відклала питання передачі Україні російських активів до червня

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:42

Міністри закордонних справ країн "Великої сімки" схвалили декларацію за підсумками зустрічі на Капрі в Італії. Питання передачі Україні російських активів на прохання лідерів країн G7 відклали до червня, передають Патріоти України. Глави МЗС Канади, Ф...