
Російські дипломатичні працівники, яких влада США висилає з країни, стикаються з труднощами при придбанні квитків в Росію, передають Патріоти України з посиланням на "Інтерфакс".
"Квитків немає, всі розкуплені перед Новим роком, але людям дано всього 72 години, я не знаю, як вони встигнуть", - повідомило інформоване джерело.
Дипломати, за його словами, будуть змушені найближчим часом добиратися з Вашингтона до Нью-Йорка, де шансів знайти вільне місце на рейс до Москви більше. Джерело припустило, що дипломати, швидше за все, проведуть новорічну ніч в літаку.
"Це стало великою несподіванкою, люди готувалися відзначати Новий рік", - зазначив він.
У четвер, 29 грудня, Сполучені Штати вирішили вислати 35 російських дипломатів і закрити доступ до двох об'єктів для відпочинку, що використовуються російськими працівниками, - в Нью-Йорку і Меріленді. Цей захід заявлено як відповідь на кампанію утисків американських дипломатів в Москві з боку влади Росії.
У той же день президент США Барак Обама оголосив про введення нових санкцій проти ФСБ, ГРУ, ще ряду організацій, а також шести фізичних осіб, пояснивши це кібератаками на виборчу систему Сполучених Штатів з боку Росії.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...