
Президент Росії Володимир Путін заявив, що готовий зустрітися з Дональдом Трампом як у Вашингтоні, так і в Москві, куди вже російська сторона запросила американського лідера. Про це Путін заявив на прес-конференції в Йоганнесбурзі за підсумками саміту БРІКС, інформують Патріоти України.
"Ми готові запросити президента Трампа в Москву, він має, до речі кажучи, таке запрошення, я йому про це говорив, - підкреслив Путін. - Я готовий і до Вашингтона приїхати, якщо там будуть створені відповідні умови для роботи".
Путін зазначив, що і у нього самого, і у Трампа є бажання зустрітися знову. "Важливо, щоб були умови відповідні, що вони створювалися, ці умови, в тому числі і в наших країнах", - додав президент РФ.
Путін також повідомив, що у нього будуть контакти з лідером США на майданчиках міжнародних заходів, зокрема, на саміті G20.
Як стало відомо, Дональд Трамп погодився відвідати Москву. Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву Білого дому.
"Президент Трамп з нетерпінням чекає візиту президента Путіна до Вашингтона на початку наступного року. Він також готовий відвідати Москву, як тільки отримає запрошення", - йдеться в заяві прес-секретаря Білого дому Сари Сандерс.
Як повідомлялося раніше, після зустрічі двох лідерів у Гельсінкі Трамп віддав доручення раднику з нацбезпеки Джону Болтону на осінь запросити Путіна до Вашингтона. Пізніше Болтон уточнив, що наступний саміт президентів США і Росії відбудеться не раніше 2019 року.
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...
Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...