
Вчора, 24 серпня, в Донецькій ОДА, що зараз базується в Краматорську, відбулось спецпогашення п’яти маркованих конвертів серії "Герої не вмирають", повідомляють Патріоти України з посиланням на Donbass.ua.
П’ять маркованих конвертів було виготовлено "Укрпоштою" з метою вшанування пам’яті воїнів, які загинули під час боїв за Слов’янськ, яким присвоєні почесні звання Героя України: Тарас Сенюк (1980 – 2014), Михайло Лужевський (1975 – 2014), Олександр Аніщенко (1969 – 2014), Костянтин Могилко ( 1978 – 2014), Сергій Кульчицький ( 1963 – 2014).
"Тільки та країна, в якій пам’ятають і шанують своїх героїв, має майбутнє! – наголосив підчас церемонії Павло Жебрівський. – Адже саме завдяки цим воїнам-героям ми маємо можливість мирно працювати і відзначати День Незалежності тут, на вільній українській донецькій землі".
Участь у спецпогашенні взяли голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, директор Донецької Дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта" Олексій Пушкін, керівник оперативного об’єднання "Центр" – керівник АТО на території Донецької та Луганської областей Руслан Хомчак.
Учасники церемонії проставили відбитки штемпелю та свої підписи на конвертах, а також вшанували пам’ять про загиблих героїв хвилиною мовчання.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....