Глава Бюро національної безпеки Польщі закликав співвітчизників готуватися до війни з Росією

Павел Солох заявив, що в Польщі є малоймовірним «кримський сценарій», але це не привід втрачати пильність.

Павел Солох. Фото: inforeactor.ru.

«У Польщі малоймовірний "кримський сценарій"», - про це заявив глава Бюро національної безпеки Польщі (БНБП) Павел Солох в ефірі телеканалу TVP Info, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На його думку, український досвід показав, що для «зелених чоловічків» (російських бойовиків без розпізнавальних знаків - ред.), важливу роль відіграє підтримка місцевого населення, яке ототожнює себе з агресором. Такий сценарій в Польщі буде важко реалізувати в тому числі і через національний склад населення країни.

Глава БНБП також звернув увагу, що для забезпечення безпеки Польщі потрібна більш якісна військова підготовка громадян. «З огляду на польський демографічний потенціал, нам потрібно більше людей, навчених військовій справі», - підкреслив Павел Солох.

«Ми не повинні втрачати пильність. Важливу роль відіграють сили швидкого реагування, оскільки армія починає діяти тільки в разі відкритого військового конфлікту», - сказав глава БНБП.

Під Москвою спалахнув найбільший у Росії свинцевий завод

субота, 25 березень 2023, 23:00

Ввечері суботи, 25 березня, у російському місті Воскресенськ, що розташоване недалеко від Москви, спалахнула пожежа на металургінйному заводі "Фрегат". Про це повідомляють російські пабліки, передають Патріоти України. Наразі ні російська влада, ні про...

Через підтримку НАТО: В Фінляндії скоїли напад на депутата

субота, 25 березень 2023, 22:41

В суботу, 25 березня, в Гельсінкі 38-річний чоловік здійснив напад на депутата парламенту Фінляндії Бена Зисковича (Національна коаліційна партія). Депутат каже, що зловмисник мотивував свій напад на нього тим, що політик підтримує шлях країни до НАТО,...