Глава Донецької ОДА довів Росію до сказу заявою про необхідність повернути Україні Кубань, Курщину, Брянщину, Воронежчину і Ростовщину

П.Жебрівський: "Розмови про те, що київська влада залишить Донбас, неприпустимі".

Павло Жебрівський. Фото: zn.ua.

«Хибною тезою» назвав Павло Жебрівський, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, заяви про те, «що нам потрібно позбавитися частини Донечини та Луганщини, які сьогодні тимчасово окуповані, і тоді Україна матиме драйв і напрямок швидшого розвитку і кооптації до європейської спільноти, до сонму цивілізованих країн». Про це він сказав в ефірі «Радіо-Ера», повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Павло Жебрівський висловив думку, що «рано чи пізно ми маємо повернути ісконно українські землі – Курщину, Брянщину, Воронежчину, Ростовщину і Краснодарський край. Це там, де є українська сутність, українська ментальність. І навіть говорити про те, що ми готові пожертвувати частиною Донеччини і Луганщини, це, насправді, неправильно".

За наявними у Глави Донецької ОДА даними, настрої на тимчасово окупованих територіях 50 на 50: «незважаючи на інформаційну обробку людей, 50 відсотків чекають, коли зайде українське військо».

Російське видання Лента.ру, коментуючи заяву Павла Жебрівського, вважало за потрібне додати:

"8 квітня Жебрівський заявив про те, що готовий воювати з Росією для повернення під контроль Києва території самопроголошеної Донецької народної республіки (ДНР). «Це буде відкрита серйозна війна між Росією і Україною. Я готовий і, в принципі, хотів би цього всього» , - сказав він. За словами Жебрівського, «на сьогоднішній день українська армія є боєздатною» і за два тижні зможе зайняти територію ДНР.

6 квітня секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександр Турчинов відреагував на слова спікера Держдуми Сергія Наришкіна про те, що військові дії між Росією і Україною будуть тривати максимум чотири дні. «Мабуть, у Росії дійсно серйозні проблеми, якщо навіть спікер Держдуми РФ Наришкін каже, що вони не протримаються і чотирьох днів, воюючи з такою країною, як Україна», - заявив він.

Раніше в той же день Наришкін заявив, що якби Росія була змушена вести військові дії з країною, яку можна порівняти за потенціалом з Україною, то цей конфлікт тривав би максимум чотири дні. «І всі розуміють, який результат був би цього конфлікту», - підкреслив Наришкін".

Хіти тижня. "Сезон "сливов" обещает быть крайне захватывающим", - Злий Одесит

неділя, 21 липень 2019, 14:00

"Чувствую, в ближайшее время нас с вами будет ожидать феерическое зрелище, о котором заранее предупреждают не только официальные, но и неофициальные информационные площадки российских силовиков. Но, обо всем по порядку", - пише у своєму блозі Злий Одес...

Та невже? Зеленський назвав перший законопроект нової Ради

неділя, 21 липень 2019, 13:42

Президент вважає, що новий парламент повинен бути ефективним. Президент України Володимир Зеленський розраховує, що одним із перших законопроектів, який розгляне нова Верховна Рада, буде про зняття депутатської недоторканності. Про це Зеленський заявив...