Хіти тижня. "Гібридний бумеранг": Ветеран АТО назвав регіони Росії, котрі тепер приречені відійти Україні

Путін відчинив "скриньку Пандори", котра приведе до розвалу та розтаскування "великої імперії" по інших політичних утвореннях.

Мирослав Гай. Фото: Фокус.ua.

Кубань і Воронеж історично є українськими територіями і з часом вони можуть приєднатися до України, заявив офіцер резерву, волонтер, глава благодійного фонду "Світ і Ко" Мирослав Гай, передають Патріоти України.

"Я впевнений, що з часом, не дивлячись на те, що зараз всі країни світу тяжіють до об'єднання, коли відбувається глобалізація, а останні імперії розвалюються у нас на очах, можлива ситуація, коли Кубань і Воронеж самі побажають приєднатися до України. Якщо наш приклад буде для них успішним ... Я в це вірю", - підкреслив він.
У той же час волонтер припустив, що згодом ці території можуть бути обміняні Україною на анексований Крим. "Я впевнений, що Російська Федерація рано чи пізно розвалиться. Кубань і Воронеж будуть передані Україні Росією в обмін на Крим. Це історично українські території", - додав Гай.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...