Голова МВФ Лагард постане перед судом у справі розтрати держкоштів

Сума розтрати склала приблизно 400 млн.євро.

Крістін Лагард. Фото:zn.uaКолишній міністр фінансів Франції часів президентства Ніколя Саркозі, а нині голова Міжнародного валютного Фонду Крістін Лагард постане перед судом за підозрою в розтраті державних коштів. Як повідомляють французькі ЗМІ, до витрат державних коштів, згідно зі звинуваченням, призвела "недбалість" міністра. Про це пише Новое время, повідомляють Патріоти України.

Зазначена прокуратурою сума розтрати склала близько 400 млн євро.

Ці кошти у вигляді урядової компенсації на підставі нібито фальшивого рішення суду отримав відомий французький бізнесмен Бернар Тапі.

Так, підприємець звинуватив Credit Lyonnais у махінаціях під час продажу компанії Adidas, вимагаючи відшкодування збитків.

Лагард, будучи в 2007 році главою Мінфіну, передала справу Тапі в арбітраж, який і прийняв рішення на користь бізнесмена, зобов'язавши виплатити йому 403 мільйонів євро як компенсацію за суперечку, що виникли після продажу Adidas.

"Де ви були?": Кадиров несподівано накинувся на Україну та Захід, бо нібито не допомогли у чеченській війні

середа, 1 лютий 2023, 10:55

Чеченський диктатор Рамзан Кадиров звинуватив Захід та Україну у тому, що вони не допомогли чеченцям воювати за незалежність у дев'яності роки, а зараз Чечня нібито не зможе існувати без Росії, і навіть не прогодує людей, передають Патріоти України. "...

Єльцин ще в 1992 році під час розмови з Бушем-старшим передрік війну проти України: Спливли подробиці

середа, 1 лютий 2023, 10:48

Під час розмов з американським главою Джорджем Бушем-старшим у 1992 році президент РФ Борис Єльцин назвав Україну "головним дестабілізуючим фактором", передають Патріоти України. Як йдеться у розсекречених записах Архіву нацбезпеки США, тема відносин ...