Голова МВФ Лагард постане перед судом у справі розтрати держкоштів

Сума розтрати склала приблизно 400 млн.євро.

Крістін Лагард. Фото:zn.uaКолишній міністр фінансів Франції часів президентства Ніколя Саркозі, а нині голова Міжнародного валютного Фонду Крістін Лагард постане перед судом за підозрою в розтраті державних коштів. Як повідомляють французькі ЗМІ, до витрат державних коштів, згідно зі звинуваченням, призвела "недбалість" міністра. Про це пише Новое время, повідомляють Патріоти України.

Зазначена прокуратурою сума розтрати склала близько 400 млн євро.

Ці кошти у вигляді урядової компенсації на підставі нібито фальшивого рішення суду отримав відомий французький бізнесмен Бернар Тапі.

Так, підприємець звинуватив Credit Lyonnais у махінаціях під час продажу компанії Adidas, вимагаючи відшкодування збитків.

Лагард, будучи в 2007 році главою Мінфіну, передала справу Тапі в арбітраж, який і прийняв рішення на користь бізнесмена, зобов'язавши виплатити йому 403 мільйонів євро як компенсацію за суперечку, що виникли після продажу Adidas.

МММщик сподівається на мир: Пушилін розповів, як працює "донецька" розвідка в Україні

субота, 22 січень 2022, 21:58

«Сейчас наша разведка работает, и мы понимаем: где, в каком месте скопление того или иного вооружения и предпринимаем соответствующие шаги. Мы, конечно, рассчитываем, что найдется возможность поймать тонкий баланс, чтобы не допустить развязывания полно...

Скандальний глава ВМС Німеччини заявив, що його висловлювання про Крим є особистою думкою

субота, 22 січень 2022, 21:22

Глава МВС Німеччини Кай-Ахім Шенбах заявив у Twitter, що висловлювання про український Крим є суто його особистою думкою, повідомляють Патріоти України. "Мої заяви про політику безпеки в аналітичному центрі в Індії виражали мою особисту думку на той мо...