Депутату Європарламенту від Польщі Януша Корвіна-Мікке, який відвідав Крим в грудні 2015 року, може загрожувати за цей візит до трьох років в'язниці. Про це повідомив у своєму Facebook народний депутат від партії "Народний фронт" Георгій Логвинський, інформують Патріоти України.
"Перед законом усі рівні: статус депутата Європарламенту не є "візитною карткою", що дозволяє нехтувати українським законодавством. Черговий скандальний візит до Криму закінчився кримінальним провадженням", - написав Логвинський.
Він нагадав, що в грудні минулого року скандальний євродепутат, відомий своєю антиукраїнською позицією і яскраво вираженою симпатією до російського президента Володимира Путіна, відвідав Крим на запрошення російської сторони, визнавши таким чином легальність анексії півострова.
За словами нардепа, прокуратура АРК відкрила за його заявою кримінальне провадження проти Корвіна-Мікке за порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї з метою заподіяння шкоди інтересам держави (ч. 1 ст. 332-1 Кримінального кодексу).
"Кримінальна відповідальність за цією статтею - до трьох років в'язниці з конфіскацією транспортних засобів. Можливо, тепер рівень безстрашності скандального євродепутата зменшиться", - додав Логвинський.
Як повідомлялося раніше, в грудні 2015 року Крим відвідав депутат Європарламенту від Польщі Януш Корвін-Мікке. МЗС України засудило його візит на півострів, а в МЗС Польщі поведінку Корвіна-Мікке назвали "дуже безвідповідальною".
Прокуратура АРК порушила кримінальне провадження за фактом незаконного в'їзду на територію Криму польської делегації.
ДОВІДКА: Корвін-Мікке очолює праву польську партію Korwin, яка на недавніх виборах в Польщі зазнала поразки і не пройшла в парламент. Він отримав скандальну популярність завдяки своїй нестандартній поведінці.
Зокрема, Корвін-Мікке піднімав руку в нацистському вітанні під час засідання Європарламенту, за що був оштрафований. Крім того, він відомий своєю антиукраїнською позицією.
Запроваджені президентом США Дональдом Трампом тарифи можуть серйозно вдарити по американській оборонній промисловості, ускладнивши міжнародне співробітництво у сфері озброєнь та підвищивши вартість виробництва військової техніки, передають Патріоти Ук...
Якщо Сполучені Штати Америки справді вторгнуться у Гренландію, Північноатлантичний Альянс припинить своє існування. Таке рішення дестабілізує глобальну безпеку та ізолює США. Про це в колонці для 19FortyFive пише американський політолог, професор Пусан...