"Я більше не витримаю": Юрій Луценко розповів, скільки ще працюватиме Генпрокурором

В ефірі програми "Право на владу" Луценко розповів про свої досягнення і прорахунки, і заявив, що планує працювати на посаді Генпрокурора максимум до квітня наступного року.

Ю.Луценко. Фото: ТСН.Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що планує бути на цій посаді ще півроку або "трохи більше". Про це він повідомив у ефірі програми "Право на владу" на каналі "1+1", передають Патріоти України.

У відповідь на питання, чи бачить він себе наступним Президентом чи Прем'єр-міністром України, Луценко відповів: "Я бачу себе Генеральним прокурором України". Але при цьому посадовець зазначив, що хоче "бути ефективним і результативним Генеральним прокурором".

Голова ГПУ пояснив, що відчуває величезну відповідальність від першого дня роботи на цій посаді, адже "все життя боровся за справедливість". "Кожен день відчуваю цю вагу. Все в моїх руках, дуже багато в моїх руках", - заявив він. І пообіцяв відійти вбік і відкрити шлях молодим фахівцям, коли відчує свою місію виконаною. "Я не збираюся тут затримуватися. Але я ще не все зробив", - пояснив Генпрокурор.

Луценко сказав, що планує піти з посади через півроку, а максимум, на який може затриматися - це до квітня наступного року. "Я більше не витримаю", - зізнався він. Водночас керівник прокуратури не пояснив, яким бачить своє подальше майбутнє. "Ким я буду потім, я навіть не думаю. Мені нема коли думати про дурниці", - наголосив він.

Генпрокурор також перелічив свої здобутки на посаді: повернуті 52 млрд гривень у бюджет країни, по три хабарники щодня відправляють до суду, доведено до суду справу Януковича.

"Вибачте за нескромність, я вважаю, це успіх моєї команди", - заявив Луценко. Але при цьому визнав і невдачі, наприклад, провал справи Іванющенка.

З архіву ПУ. Ніякого перехоплювача Bayraktar TB2 не виходит: РФ похизувалась випробуванням морально застарілого БПЛА "Охотник"

середа, 19 січень 2022, 0:10

Спочатку Кремль планував, що "Охотник" стане перехоплювачем Bayraktar TB2. Але тепер концепція змінилась, і "Охотник" стане морально застарілим безпілотним бомбардувальником, зазначають Патріоти України. Конструктори безпілотного літального апарату "Ох...

З архіву ПУ. "Діти в поле вийти не можуть": Симоненко відзначився неадекватною заявою в Москві (відео)

вівторок, 18 січень 2022, 23:55

Лідер комуністів, виступаючи на телебаченні країни-агресора, яка розв'язала війну на сході України і анексувала Крим, звинуватив українських військових в ... мінуванні території. На пропагандистському телеканалі «Росія 1» яскраво виступив Петро Симонен...