"Я такого політика не знаю": Вакарчук публічно протролив "президента Зеленського"

Сам лідер ОЕ заявив, що його політична кар'єра дійсно мало цікавить.

Святослав Вакарчук. Фото: viva.ua.

Лідер "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вирішить піти у політику, коли побачить, що іншого шляху немає. Про це він заявив на лекції, передають Патріоти України.

Перед цим Вакарчука запитали: "Що потрібно, щоб сталося або зробити вашим прихильникам, щоб ви прийняли рішення йти у політику?".

"Я би хотів, щоб не я для вас став надихаючим прикладом, а ви для мене. Робіть речі, які зроблять так, що у мене просто не буде іншого вибору. Коли я не міг би сказати: "Заради цих людей потрібно робити все", - відповів лідер "ОЕ".

"Я з вам дуже відвертий. До речі, одна із речей старої політичної культури, системи - завжди вміння говорити щось, про шо ти насправді не думаєш. І насправді не відчуваєш. Вміння говорити багатозначними фразами, за якими стоять приховані власні інтереси. У мене немає жодних прихованих власних інтересів. Я не є людиною, одержимою владою.

Мене не цікавить політична кар'єра. Я не встаю зранку і не думаю, як би просунутися владними коридорами на вищий поверх. Я ніколи не вставав і не мріяв, що я хочу бути президентом чи прем'єром. На відміну від більшості українських політиків і кандидатів у президенти, які сьогодні вже публічно про це заявляють. Вони або всі у владі, або у ній були. І при цьому розказують, що вони нові обличчя. Або які просто сплять і бачать себе з посадою у "Мерседесах", з охоронами.

Якщо я і зважуся на такий крок, то для мене це буде, швидше, як коли добровольці йдуть до АТО, тому що вони не можуть так не робити. Вони розуміють, що у них немає іншого шляху. І я прийму це рішення, тоді, коли зрозумію, що це єдино вірний, правильний шлях.

Похід у президенти чи похід у парламент - це тільки один із шляхів для того, щоб ми разом зробили найбільш ефективніший шлях до зміни країни. Якщо зрозумію, що це найбільш ефективно, я, не задумуючись, це зроблю.

Сьогодні важливі не голосні заяви. Подивіться на білборди, які нас оточують кожного дня. По-перше, я не розумію, звідки всі ці гроші у цих людей? Я не бідний, успішний достатньо музикант, який декларує великі заробітки. Я не можу собі дозволити цих реклам на телебаченні або навіть на білбордах, які дозволяють собі люди, які розказують нам зранку до вечора про те, що вони хочуть змінити життя на краще і близькі до народу. Вони розказують про пожертви, що їх усіх так навколо люблять. Так чого ж їхні рейтинги довіри близькі до температури абсолютного нуля в Кельвіна. Щось не сходиться. І сьогодні вони насправді хочуть мене втягнути: "Слава, скажи, що ти будеш балотуватися або ти йдеш у політику". І поставити в одну ланку з собою. Зробити мене частиною їхніх правил гри. Я не піддамся на цю пастку", - заявив Святослав Вакарчук.

Також лідер "ОЕ" прокоментував персону коміка Володимира Зеленського. "Я такого політика не знаю. Я знаю політика з прізвищем Голобородько. Це дуже цікавий політик, але за Конституцією він не громадянин України, і не проживав тут останні 10 років і, на щастя чи на жаль, не може балотуватися". Вакарчук додав: "У мене дуже мало знань про цю людину".

Джерело: НВ

Гроші були виділені на відбудову: Посадовців Сумської ОВА спіймали на розкраданні коштів (фото)

четвер, 2 лютий 2023, 20:45

Служба безпеки України викрила та заблокувала масштабну корупційну схему, яку організувало керівництво Сумської обласної військової адміністрації, передають Патріоти України. Як повідомляють в СБУ, посадовці привласнювали державні кошти, виділені регіо...

"Газ в Европе, а Уфа в ж*пе": Росіяни вийшли на протести через... відсутність гарячої води та опалення (фото)

четвер, 2 лютий 2023, 19:52

Жителі російського міста Уфа, які вже два місяці без газу та теплої води, вийшли на протест із табличками. Росіяни бідкаються, що поки влада розповідає про "замерзаючу Європу", замерзають насправді вони. Про це пише російський телеграм-канал "7Х7. Гори...