"Я вас бл...дей насквозь вижу": Патріарх Варфоломій відмовився від підозрілого напою РПЦ (відео)

Подія наводить на думку, що келих з рідиною, який мало не взяв Володимир Гундяєв, призначався саме голові Вселенського патріархату.

Кирилу не дали узяти "не той" келих. Фото: скріншот з відео.

Вселенський Патріарх Варфоломій на зустрічі з главою Російської православної церкви патріархом Кирилом в Туреччині відмовився від невідомої рідини. Відповідне відео опубліковано на сторінці Української Православної Помісної церкви в Facebook. Така ж реакція послідувала від інших ієрархів Вселенського Патріархату, передають Патріоти України.

"Передивляючись відео офіційної частини зустрічі патріархів Варфоломія та Кирила, кинулась в очі цікава деталь. Коли один фсошник із охорони Кирила подавав келихи із рідиною, в момент як п. Кирил брався за келих, інший фсошник судомно перенаправив руку глави РПЦ, допомігши зробити правильний вибір", - йдеться в повідомленні.

Патріарх Варфоломій стримано відреагував, чітким жестом вказавши чоловікові йти далі з келихами. "Так само зробили всі ієрархи Вселенського Патріархату. Так кому мав дістатися той келих, до якого по необачності потягнувся брати п. Кирило? Не дарма ми всі боялися появи "Новічка" на цій зустрічі. Не вірять РПЦ в Константинополі", - наголосили в УПЦ Помісної церкви.

За даними "Інформаційного опору", дана ситуація наводить на думку, що келих з рідиною, який мало не взяв Володимир Гундяєв, призначався саме голові Вселенського патріархату.

"У зв'язку з цим слід згадати застереження про можливість провокацій з отрутою "Новачок" проти Варфоломія чи інших високопоставлених священнослужителів з Фанара, що на початку серпня озвучив координатор групи Інформаційне опір Дмитро Тимчук. Крім того, ще в липні заходи з охорони Варфоломія були істотно посилені, вочевидь, що вище духовенство небезпідставно побоювалося провокацій російських спецслужб в період розгляду питання про автокефалію Української церкви", - повідомили в ІО.

Користувачі мережі бурхливо відреагували на цю подію, зазначивши, що патріарх Варфоломій виявився пророчим і обережним. "Епічності вийшло. "Я вас наскрізь бачу ..." подумав про себе патріарх Варфоломій, відсуваючи келих з отрутою. Чим ще раз підтвердив свою пастирську прозорливість", "Хай відвезуть його Пупкіну, щоб пішов за Захарченком", "Ось, батюшка, покуштуйте полоньїца", "Новачок", - написали в мережі.

"По-перше, це - красиво": Українські військові показали ефектне відео знищення колони ворожої техніки

субота, 25 червень 2022, 22:14

Там зазначили, що українські воїни вдало навели артилерію та коригували вогонь гармат, поки ті розносили ворожу техніку. Військові наголосили, що через кількісну перевагу противника в артилерії ця техніка завжди є для українських воїнів пріоритетною ці...

Санкції посилюються: Країни G7 підтримали заборону на імпорт російського золота – ЗМІ

субота, 25 червень 2022, 22:04

Президент США Джо Байден та інші лідери країн G7 погодили заборону на імпорт золота з Росії. Про це повідомляє репортер CNN Кейтлен Коллінз у Twitter. За її словами, Велика сімка з часом оголосить про заборону на імпорт нового золота з Росії. Це другий...