"Я жив і помер гордим американцем": Опубліковано повний текст прощального звернення Маккейна

Рік Девіс, друг і помічник американського сенатора Джона Маккейна, який помер від раку 25 серпня, у понеділок у Феніксі (штат Арізона) озвучив прощальне звернення Маккейна до американського народу. Телеканал NBC News наводить повний текст послання, повідомляють Патріоти України.

"Мої співвітчизники, яким я із вдячністю служив протягом 60 років, і особливо мої співвітчизники з Арізони. Спасибі за привілей служити вам і за життя, яке я провів на державній службі. Я намагався служити нашій країні з честю. Я припустився помилок, але сподіваюся, що моя любов до Америки їх переважатиме. Я часто помічав, що я найщасливіша людина на землі. Я відчуваю це навіть зараз, коли готуюся до кінця свого життя.

Я любив усе своє життя. У мене був досвід, пригоди і дружба, достатні для 10 повноцінних життів, і я за це вдячний. Як і більшість людей, я жалкую. Але я б не став міняти день мого життя, у добрі чи погані часи, на найкращий день чийогось іншого. Я зобов'язаний цим любові своєї сім'ї. Ні в кого ніколи не було більш люблячої дружини або дітей, якими він би пишався більше, ніж я. І я зобов'язаний цим Америці. Бути причетним до американських свободи, рівності і справедливості, поваги гідності всіх людей – це приносить щастя більше, ніж швидкоплинні задоволення життя. Наша ідентичність та цінності не обмежуються, а розширюються завдяки тому, що служать добрим справам більше, ніж ми самі. "Американці" – це слово означало для мене більше, ніж будь-яке інше. Я жив і помер гордим американцем.

Ми – громадяни найбільшої республіки у світі, нація ідеалів, а не крові та землі. Ми благословенні і благословляємо людство, підтримуючи і поширюючи ці ідеали на батьківщині й у світі. Ми допомогли звільнити більше людей від тиранії та бідності, ніж будь-коли раніше в історії. Ми здобули величезне багатство і силу завдяки цьому. Ми послаблюємо нашу велич, коли плутаємо патріотизм із первісним суперництвом, яке сіє образу, ненависть і насильство в усіх куточках земної кулі. Ми послаблюємо його, коли ховаємося за стінами, замість того, щоб руйнувати їх, коли сумніваємося в силі наших ідеалів і не віримо, що вони можуть бути великою силою змін, якою завжди були.

Ми – 325 мільйонів самовпевнених, багатоголосих індивідів, ми сперечаємося і конкуруємо, а іноді навіть ображаємо одне одного на публічних дебатах до хрипоти, але в нас завжди було набагато більше спільного, ніж незгоди. Якщо це пам'ятати і дати одне одному перевагу презумпції, що всі ми любимо нашу країну, ми пройдемо через ці важкі часи. Ми пройдемо через них і станемо сильнішими, ніж раніше. Ми завжди це робимо. 10 років тому в мене був привілей визнати поразку на виборах президента. Я хочу закінчити своє прощання з вами з щирою вірою в американців, яку я так сильно відчував того вечора. Я відчуваю це досі.

Не впадайте у відчай через нинішні труднощі, але завжди вірте в перспективи і велич Америки, оскільки це неминуче. Американці ніколи не тікають. Ми ніколи не здаємося. Ми ніколи не ховаємося від історії. Ми творимо історію. Прощайте, американці. Нехай Бог благословить вас, і нехай Бог благословить Америку".

На захисті неба: Нідерланди повідомили, коли в Україну надійдуть перші винищувачі

середа, 12 червень 2024, 16:30

Нідерланди передадуть перші винищувачі F-16 Україні вже цього літа. Про це заявила міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен, передають Патріоти України. За її словами, вже з літа цього року перші F-16 будуть доставлені в Україну, і відтоді поста...

Ворога чекає лише смерть: У ГУР показали, як легіонери нищать окупантів з Browning M2 біля Часового Яру

середа, 12 червень 2024, 15:44

Бої в районі Часового Яру Донецької області тривають. Легіонери ГУР нищать ворога, зокрема, за допомогою кулемета "Browning M2", передають Патріоти України. "Легіонери Міжнародного легіону ГУР біля Часового Яру нищать ворога із крупнокаліберного кулеме...