Вашингтон повторно попередив в середу західні компанії, що інвестують в будівництво російського газопроводу "Північний Потік-2" про те, що вони можуть підпасти під санкції. У Держдепі США також повідомили, що Москва використовує проект, щоб розділити Європу, передають Патріоти України.
"Ми ясно дали зрозуміти, що компанії, що працюють з російським сектором експорту енергоносіїв, йдуть в бізнес, участь в якому тягне за собою санкції", - сказав представник Держдепартаменту США Рейтер.
"Ми вважаємо, що це (газопровід) підірве енергетичну стабільність і безпеку всієї Європи, надавши Росії ще один інструмент для політичного тиску на європейські країни, особливо Україну. Росія розуміє, що цей проект розділяє Європу і використовує його в свою користь".
Президент США Дональд Трамп в середу виступив з різкою критикою Німеччини за її підтримку проекту будівництва газопроводу "Північний потік-2".
Варто нагадати, що п'ять західних компаній інвестують в "Північний потік-2": німецькі Wintershall і Uniper, австрійська OMV, англо-голландська Shell і французька Engie.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...