Епіфаній переміг у другому турі: Архієпіскоп Дрогобицький розказав, як відбувалось голосування за Предстоятеля

Статут нової церкви буде прийматися на наступному помісному соборі пізніше.

Архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків (зліва). Фото: Главком.

У першому турі голосували усі присутні священнослужителі, незалежно від сану. У другому турі голос могли віддати лише єпископи. Про це журналістам розказав архієпіскоп Дрогобицький УПЦ (КП) Яків, передають Патріоти України.

«У другому турі митрополит Єпіфаній переміг Симеона із перевагою у приблизно 20 голосів», - зазначив він. Архієпископ також розповів, що митрополитів московського патріархату було лише два, однак прибуло багато священників без єпископів.

За словами архієпископа, статут нової церкви буде прийматися на наступному помісному соборі пізніше, скоро ж відбуватимуться консультації. «Українська православна церква поки що керуватиметься проектом статуту Константинополя», - уточнив архієпископ Дрогобицький.

Джерело: Главком

"Кидали на забій без підготовки": Пропагандист РФ озвучив реальні втрати окупантів в Авдіївці

неділя, 3 березень 2024, 10:30

Окупанти продовжують наступ на Авдіївському напрямку, проте він обходиться їм дорого. Російські пропагандисти говорять про шалені втрати армії РФ в Авдіївці. Так, низка пропагандистів показала листи дружин загиблих окупантів. Про це розповів журналіст...

Готують нові операції: Окупанти готові ризикувати втратами авіації заради просування на Авдіївському напрямку, - ISW

неділя, 3 березень 2024, 10:22

Російські окупаційні війська готові ризикувати втратами своїх літаків для збереження тактичної переваги на Авдіївському напрямку фронту. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. Зазначається, що останні втрати ...