Європейський союз оголосив офіційну позицію щодо включення до держбюджету України норми, яка відклала до 2017 року впровадження електронних декларацій про майно і доходи держслужбовців та офіційних осіб, передають Патріоти України.
Позицію ЄС Європейської правді передали в представництві Євросоюзу в Україні. Дипломати нагадали, що наприкінці грудня "українське керівництво взяло зобов'язання, що в першому кварталі 2016 року буде працююче Національне агентство із запобігання корупції та відразу після – буде запущений механізм перевірки активів та можливих конфліктів інтересів держслужбовців".
"Це означає, що НАЗК має розпочати діяльність до 1 квітня 2016 року. До цього часу повинні бути призначені всі п'ять членів (керівництва НАЗК) і повинен тривати набір решти співробітників. Це також означає, що система електронних декларацій повинна бути запущена якомога швидше, а агентство має отримати можливість перевіряти не тільки ці, але й старі декларації держслужбовців... І незалежно від того, коли буде завершено створення системи електронних декларацій, залишається в силі зобов'язання української влади про перевірку вже існуючих паперових декларацій", - йдеться в поясненні ЄС.
У представництві ЄС також додали, що досі чекають роз'яснень української сторони з приводу того, що сталося, але одночасно – вітають заяву глави Мін'юсту Павла Петренка, який пообіцяв ініціювати зміну скандальної норми в законі про державний бюджет.
Мита, введені президентом Трампом, оминули Росію, оскільки санкції США вже "перешкоджають будь-якій значущій торгівлі", хоча Америка продовжує торгувати з РФ більше, ніж з такими країнами, як Маврикій чи Бруней, що потрапили до списку, передають Патріо...
Усунення або ліквідація диктатора Володимира Путіна не змінить загальний політичний курс Росії. На сьогодні ватажок Кремля має оточення, яке не готове змінювати курс країни. При цьому і в США, і в Європі розуміють, що зміна лише одного Путіна не принес...