"Європа була створена на підставі ряду цінностей, яким політика Польщі зараз не відповідає" - Макрон

Французький глава підкреслив, що Польщі потрібно міняти підхід до регулювання трудової сфери в ЄС.

Еммануель Макрон. Фото:TatlerПрезидент Франції Еммануель Макрон заявив, що Польща повинна змінити свій політичний курс, який зараз не відповідає європейській системі цінностей. Про це пише Inforesist, передають Патріоти України.

"Європа була створена на підставі ряду цінностей, демократії і поваги свобод, яким політика Польщі на сьогоднішній день не відповідає", - сказав Макрон в ході спільної прес-конференції з президентом Болгарії РуменОМ Радевим у Варні.

При цьому французький глава підкреслив, що Польщі потрібно міняти підхід до регулювання трудової сфери в ЄС.

Як зазначають західні ЗМІ, Макрон виступає за проведення реформ, які зрівняють умови праці між працівниками з різних країн ЄС.

У свою чергу, у Варшаві виступають проти таких реформ: поляки часто знаходять в ЄС роботу за меншу заробітну плату в порівнянні з громадянами інших країн-членів союзу.

З архіву ПУ. "Слуга народу", який хотів відіслати інструкорів НАТО задля довіри РФ, накреслив чесно-благородно "червоні лінії", котрі влада не перетинатиме у "формулі Штайнмаєра"

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 4:00

Для початку переговорів з врегулювання конфлікту на Донбасі має бути виконано ряд умов, озвучених президентом України Володимиром Зеленським. Про це у Верховній Раді заявив народний депутат від “Слуги народу” та голова Комітету ВР з питань зовнішньої п...

Хіти тижня. "Ти скільки відвоював метрів української землі? Ти віддав хоч один наказ про наступ? Ти відступив": Сюмар "накинулася" на Зеленського через послання до українців у Раді

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 0:35

У щорічному посланні до українців у Верховній Раді президент Володимир Зеленський називав не свої досягнення, а попередників. Про це з трибуни парламенту у вівторок 20 жовтня сказала народна депутатка з фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар...