Йому все мало: Нардеп з "Опоблоку" подав до суду на Раду через "урізану" зарплату

Відповідно до даних Єдиного реєстру судових рішень, Німченко вже програв свій позов у двох судових інстанціях.

Василь Німченко. Фото:Главком

Народний депутат з фракції "Опозиційний блок" Василь Німченко просить суд визнати незаконним обмеження зарплати нардепа в 2015-2016 роках. Про це повідомляє УНІАН із посиланням на інформацію, отриману в прес-службі Вищого адміністративного суду, передають Патріоти України.

Відповідно до даних Єдиного реєстру судових рішень, Німченко вже програв свій позов у двох судових інстанціях. Спочатку депутат звернувся до Окружного адмінсуду Києва з позовом до апарату ВР, в якому просив стягнути з нього 236,5 тис. грн, з яких 187,2 тис. - сума недовиплаченной зарплати за січень 2015 - березень 2016 року, і 49,3 тис. - компенсація за несвоєчасно виплачену заробітну плату.

Постановою Окружного адміністративного суду Києва від 23 червня в задоволенні позову відмовлено.

Потім Німченко звернувся зі скаргою до Київського апеляційного адмінсуду, який залишив рішення суду першої інстанції в силі. Після цього депутат звернувся з касаційною скаргою до Вищого адміністративного суду. Той прийняв до провадження цю скаргу, проте дата судового засідання по ній ще не визначена.

Зокрема, Німченко заперечує по суті кілька розпоряджень голови Верховної Ради щодо обмеження заробітної плати народним депутатам до завершення антитерористичної операції.

Так, було передбачено, що з 3 серпня 2014 року народним депутатам до завершення АТО заробітна плата нараховується тільки в розмірі посадового окладу та становить 6,1 тис. грн.

2015 року максимальний розмір заробітної плати народних депутатів України був обмежений 7 розмірами мінімальної заробітної плати, тобто з 1 січня 2015 року - 8,5 тис. грн.

З 1 квітня 2015 було встановлено місячну заробітну плату народного депутата України на рівні посадового окладу в розмірі 6,1 тис. грн.

"Перевага НАТО над Росією "скоротилася": У Пентагоні стурбовані та вживають заходів

четвер, 19 вересень 2019, 22:53

Генерал Джозеф Данфорд заявив, що в Альянсі розуміють усю небезпеку ситуації та розробляють нову стратегію. В умовах озброєння Росії і підйому насильницького екстремізму в деяких районах Азії, Африки та Близького Сходу НАТО повинно зробити все, щоб кож...

Міністр оборони України розповів про плани реформування ВМСУ

четвер, 19 вересень 2019, 22:12

На перебудову ВМС підуть роки, але почнуть її швидко. Міністр оборони України Андрій Загороднюк розповів про плани реформування Військово-морських сил України, де приоритетами стануть розвиток інфраструктури та особового складу. Про це він розповів в і...