Істерика в МЗС Росії: Україна розкрила карти Кремля щодо Мінська-2

У РФ вважають, що переговорники від України повинні утримуватися від "розголошення" нюансів зустрічей в Мінську, що зводить нанівець "зусилля по врегулюванню" на Донбасі.

Марія Захарова. Фото:ria.ru

Влада Росії вважає, що Україна нібито дискредитує мінський процес по відновленню миру на Донбасі, коли оприлюднює деталі переговорів. Про це 29 січня в Москві заявила речник МЗС РФ Марія Захарова, повідомляють Патріоти України зпосиланням на РИА Новости.

За її словами, переговорники від України повинні утримуватися від "розголошення" нюансів зустрічей в Мінську, що зводить нанівець "зусилля по врегулюванню" на Донбасі, частину якого контролюють російські окупанти.

"Дуже дивно бачити і чути, як члени делегації України в Контактній групі намагаються всіляко дискредитувати прикладені зусилля по мирному процесу розв'язання конфлікту. Йдеться про заяви, які роблять українські переговорники", - сказала Захарова на брифінгу, уточнивши, що ці заяви Києва стосувалися "запропонованих Донбасом поправок" і були зроблені одразу після закінчення засідання контактної групи 27 січня.

"Ці коментарі, які робляться на публіку замість того, щоб бути зверненими до своїх опонентів, все це, звичайно, від лукавого, і все це, звичайно, не веде ні до якого конструктиву, і тим більше не сприяє ефективній роботі", - підкреслила Захарова, не уточнивши, хто в цьому випадку є опонентом України - Росія чи її маріонетки в Донецьку та Луганську.

Захарова також "висловила стурбованість" тим, що представники України "систематично виносять на публіку деталі, які розкривають суть переговорів" всупереч початковим домовленостям про їх конфіденційність.

Захарова зазначила, що за подібну поведінку представники України неодноразово піддавалися критиці в рамках самої контактної групи, і підкреслила, що "потрібно фокусуватися на конструктивній роботі, а не відмовлятися від діалогу з Донбасом, а потім виносити на публіку те, що необхідно обговорювати за столом переговорів".

"Закликаємо наших українських партнерів утриматися від подібних дій у майбутньому, а представників ОБСЄ в контактній групі - зробити кроки, щоб такі інциденти більше не повторювалися", - сказала Захарова.

Нагадаємо, 27 січня терористи "ДНР" заявили про своє право на зміну Основного закону України.

Швейцарія допустила російських пропагандистів на Саміт миру

субота, 15 червень 2024, 16:52

На Саміт миру у Швейцарії зʼїхалося близько 500 представників ЗМІ зі всього світу. При цьому, тут є і російські журналісти, зазначають Патріоти України. Як передає кореспондент «Главкома», присутні такі медіа: РИА «Новости», ТАСС, «Коммерсант», «Медуза...

"Нам немає чого їм сказати": Пєсков відреагував на Саміт миру у Швейцарії

субота, 15 червень 2024, 16:43

У адміністрації російського диктатора Володимира Путіна назвали перший саміт миру, що сьогодні стартував у Швейцарії, «неконструктивним заходом». Про це речник Кремля Дмитро Пєсков заявив у коментарі росЗМІ, передають Патріоти України. За словами Пєско...