Юлія Тимошенко відреагувала на підписання томосу для України

Всеукраїнський політик, котрий заперечує законність надання канонічним Вселенським патріархом автокефалії для нашої країни навряд може розраховувати на виборчу перемогу.

Підписання Вселенським патріархом Варфоломієм томосу про автокефалію Православної церкви України – визначна та світла подія нашої національної історії. Про це написала Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Facebook, зазначають Патріоти України.

"Ми маємо справу не тільки з церковною політикою, не тільки з вірою і не лише з православними таїнствами. Томос – це маркер. Це символ духовної ідентифікації нації та величезний стимул до єдності України", – констатувала політик.

Лідер "Батьківщини" нагадала, що у своєму зверенні Вселенський патріарх зауважив, що український народ "чекав цього благословенного дня цілих сім століть". І нарешті цього Різдва томос офіційно вручать нашому митрополиту Епіфанію, наголосила голова партії.

"Хай допомагає всім нам Господь на нашому шляху. З вірою в Україну, з вірою в краще майбутнє! Вперед, Україно!" – підсумувала Тимошенко.

Хіти тижня. "Россию в ПАСЕ заманили, как обезьяну в клетку", - Злий Одесит

понеділок, 17 лютий 2020, 23:55

В саме серце Європи, в зал засідань ПАРЄ повернулися не просто представники країни-агресора, що проливає кров від України і до Лівії, від Сирії і до, в певному сенсі, Венесуели, а й когорта обраних збоченців і аморальних суб'єктів. Про це у своєму блоз...

"Російський майор оголосив "подяку": У "Л/ДНР" найманець Путіна розстріляв "підлеглих"

понеділок, 17 лютий 2020, 23:28

Пособників окупантів обурило те, що росіянина відпустили під домашній арешт. "У 5 омсбр російсько-окупаційний військ "іхтамнєт" у званні майор оголосив "подяку" двом оркам – подарував особисто два квитки на концерт Кобзона. Бравісимо, так тримати", – п...