Із фаєрами: Під Радою влаштували "пекельний" пікет (фото, відео)

Під Радою активісти влаштували пікет, вимагаючи розслідувати напад на херсонську активістку Катерину Гандзюк. Про це на своїй сторінці у Facebook пише журналіст Богдан Кутєпов, повідомляють Патріоти України.

"Двіж під парламентом. Хто замовив Катю Гандзюк?" - написав він й показав відео з-під стін парламенту.

Активісти у руках тримали плакати "Хто замовив Катю Гандзюк?", згодом вони підпалили фаєри. Згодом учасники акції почали розходитися.

31 липня в Херсоні невідомий хлюпнув сірчану кислоту в обличчя керуючої справами Херсонської міськради Гандзюк. Інцидент стався біля під'їзду її будинку. Жінку з хімічним опіком понад 30% тіла госпіталізували.

Наразі Гандзюк перебуває на лікуванні в Київському міському опіковому центрі. 26 серпня активісти повідомили, що стан Гандзюк погіршився. Поліція кваліфікувала напад на Гандзюк як замах на вбивство, вчинений з особливою жорстокістю.

У справі Гандзюк йдеться, що на неї напали на замовлення представників правоохоронних та державних органів - відповідний фрагмент документу опублікував у Facebook генпрокурор України Юрій Луценко. У справі про напад на Гандзюк фігурує 5 підозрюваних.

США допомогли Україні вдарити по Москві: З'явилися гучні подробиці атаки на НПЗ

середа, 24 червень 2026, 9:42

Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...