Кара небес: Додон застряг в Імперії Зла

Небесній канцелярії, мабуть, не сподобалось те, що президент Молдови робив разом з Путіним та патріархом Кирилом.
Ігор Додон. Фото: РБК.

Команда глави Молдови Ігоря Додона намагається відправити додому президента, який затримався в Росії через нельотну погоду на батьківщині, передають Патріоти України.

Як повідомив "Коммерсанту" наближений до Додона чиновник, зараз ведуться консультації з Управлінням справами президента РФ з приводу виділення Додону спецборту. До складу управління входить "Спеціальний льотний загін ''Росія" - офіційний перевізник вищих посадових осіб РФ. Його пілоти мають навички роботи в складних метеоумовах, а повітряні судна льотного загону оснащені відповідним обладнанням.

Молдовському президенту необхідно бути в Кишиневі не пізніше полудня 2 лютого. У цей день з його участю заплановано урочисті збори з нагоди 660-річчя молдавської державності.

Ігор Додон прибув з візитом до Москви 29 січня. Він зустрівся з президентом РФ Владіміром Путіним та іншими російськими діячами. Додон збирався відлетіти з Росії 31 січня, але не зміг, оскільки Кишинів перестав приймати і відправляти рейси через негоду.

Хіти тижня. "Ми змушені захищатися": Лукашенко заговорив про "гарячу війну", закриття кордонів з ЄС і Україною

неділя, 20 вересень 2020, 3:00

За словами Олександра Лукашенка, він змушений половину армії "поставити під рушницю". Олександр Лукашенко, який займає пост президента Білорусі з 1994 року, оголосив про закриття кордону з Україною. Лукашенко також звернувся до народів Литви, Польщі та...

Хіти тижня. "Чекаю на ваш дзвінок щовечора": Нардепка попалася в Раді за інтимною перепискою з незнайомкою (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 0:35

Телефон нардепа був відкритий на чаті з кимось, хто вельми недвозначно висловлював свою симпатію Ірині Констанкевич. Народний депутат Ірина Констанкевич з депутатської групи "За майбутнє" під час робочого дня у Верховній Раді в п'ятницю, 18 вересня, ве...