"Караюча рука" дядечка Дональда: США попередили Росію про наслідки демаршу "Газпрому" проти України

Сполучені Штати задіяли власні канали задля підтримки України. Москва врешті-решт дорого заплатить за "вожжу под хвост" свого вождя.

Хізер НойєртСША розраховують на те, що Газпром відновить поставки газу в Україну і не використовуватиме ресурс в якості політичної зброї. Про це заявила офіційний представник держдепартаменту США Хізер Нойєрт, зазначають Патріоти України.

"Постачання і транзит газу ніколи не повинні бути політичною зброєю. Ми очікуємо, що Газпром поставлятиме газ в український транзитний трубопровід у відповідності з рішенням Стокгольмського арбітражу", – написала Нойєрт у своєму Twitter. Високопосадовець додала, що Росія повинна довести, що є надійним постачальником газу.

Треба розуміти, що за стриманими дипломатичними заявами Білого дому криється потужний тиск та наполеглива робота. І, безумовно, США скористаються промахом Москви задля зміцнення свого впливу на світовому газовому ринку. Непродумана рефлексія Кремля на поразку в Стокгольмському арбітражі вже нанесла репутації «Газпрому» суттєві збитки, і прискорить процес витиснення "газової палиці" Путіна з європейського ринку. Єдиного, після України, котрий давав сталий прибуток російському монополісту в щорічні десятки мільярдів євро.

ЄС не визнає вибори президента Білорусі і запроваджує саннкції

субота, 15 серпень 2020, 13:11

Українська влада поставлена у делікатну ситуацію. Зеленському важку буде догодити обом сторонам: "Мордору Плюс" - "Тайожному союзу" та колективному Заходу. Європейський Союз не визнає результати виборів президента у Білорусі, і починає роботу над запро...

З архіву ПУ. Муженко назвав прессекретарку Президента України некомпетентною провокаторкою

субота, 15 серпень 2020, 13:00

Прессекретарка президента України Юлія Мендель заявляла, що українські військові на Донбасі обстрілюють бойовиків у відповідь на провокаційні обстріли зі шкіл і лікарень. "Це дуже серйозне звинувачення у бік української армії. Це говорить або про, м'як...