"Караюча рука" дядечка Дональда: США попередили Росію про наслідки демаршу "Газпрому" проти України

Сполучені Штати задіяли власні канали задля підтримки України. Москва врешті-решт дорого заплатить за "вожжу под хвост" свого вождя.

Хізер НойєртСША розраховують на те, що Газпром відновить поставки газу в Україну і не використовуватиме ресурс в якості політичної зброї. Про це заявила офіційний представник держдепартаменту США Хізер Нойєрт, зазначають Патріоти України.

"Постачання і транзит газу ніколи не повинні бути політичною зброєю. Ми очікуємо, що Газпром поставлятиме газ в український транзитний трубопровід у відповідності з рішенням Стокгольмського арбітражу", – написала Нойєрт у своєму Twitter. Високопосадовець додала, що Росія повинна довести, що є надійним постачальником газу.

Треба розуміти, що за стриманими дипломатичними заявами Білого дому криється потужний тиск та наполеглива робота. І, безумовно, США скористаються промахом Москви задля зміцнення свого впливу на світовому газовому ринку. Непродумана рефлексія Кремля на поразку в Стокгольмському арбітражі вже нанесла репутації «Газпрому» суттєві збитки, і прискорить процес витиснення "газової палиці" Путіна з європейського ринку. Єдиного, після України, котрий давав сталий прибуток російському монополісту в щорічні десятки мільярдів євро.

Хіти тижня. Вода, кава і цукор: Париж вразив скромним фуршетом на "нормандському саміті" (фото)

понеділок, 16 грудень 2019, 3:00

На саміті в "нормандському форматі", який проходить у понеділок, 9 грудня, в Парижі, журналістам не надали ніякої їжі. Організатори вирішили обмежитися водою, кава і цукром, передають Патріоти України. На кадрах видно, що представникам медіа залишили ...

Хіти тижня. "На Крим начхати": Скандальний російський сенатор розкрив деталі окупації півострова

понеділок, 16 грудень 2019, 2:00

Під час розвалу СРСР у Росії нібито була можливість шантажувати Україну Кримом, вимагаючи його в обмін на незалежність держави. Але цим інструментом тиску не скористався Борис Єльцин, написав у своєму Twitter скандальний російський сенатор Олексій Пушк...