Карма запроданця та диверсанта: Біля донецького Спартака знищено "заступника" Гіркіна з нацистським позивним

У районі Донецького аеропорта області загинув відомий терорист “ДНР” Сергій Здрилюк, більш відомий під позивним" Абвер".

Про це повідомляють в соцмережах близькі бойовика. При цьому причини смерті поки не повідомляються, зазначають Патріоти України. Сергій Анатолійович Здрилюк родом з Вінницької області. Раніше працював у податковій міліції Криму.

Як відомо, Здрилюк був правою рукою колишнього ватажка бойовиків “ДНР” Ігоря Гіркіна (Стрєлкова). Він є громадянином Росії та пройшов підготовку в Криму.

12 квітня 2014 у складі групи Гіркіна прибув до Донецької області для участі у масштабній диверсійній операції та тероризування мирного населення, повідомлялося раніше в СБУ. Від початку був "правою рукою" Гіркина-Стрелкова.

При цьому заявляв, що не має ніякого відношення до ФСБ або ГРУ РФ. Очолював "контррозвідку". Керував трьома військовими гарнізонами бойовиків - в Костянтинівці, Дружківці і Горлівці. Після відставки Гіркіна «Абвер» займався бізнесом в окупованому Криму, але з 2017 року повернувся воювати проти України.

Хіти тижня. "Якщо українці проголосують за маріонетку, це остаточно переконає Кремль в тому, що об нашу країну можна витирати ноги", - Портников

неділя, 21 жовтень 2018, 18:00

"Якщо українське суспільство буде налаштоване на тривале протистояння з Росією аж до відновлення територіальної цілісності нашої країни, то агресор рано чи пізно почне відступати", - пише у своєму блозі політолог Віталій Портников, повідомляють Патріот...

Хіти тижня. "Злив" не тільки російську мафію в Іспанії: Довкола Скрипаля розгорівся новий скандал

неділя, 21 жовтень 2018, 16:30

Сергій Скрипаль літав до Швейцарії влітку 2017, і навряд чи виключно заради того, щоб помилуватися Монбланом. Отруєний в Британії російський екс-розвідник Сергій Скрипаль міг передавати приховувані РФ дані спецслужбам Швейцарії. Про це, посилаючись на ...