Карма запроданця та диверсанта: Біля донецького Спартака знищено "заступника" Гіркіна з нацистським позивним

У районі Донецького аеропорта області загинув відомий терорист “ДНР” Сергій Здрилюк, більш відомий під позивним" Абвер".

Про це повідомляють в соцмережах близькі бойовика. При цьому причини смерті поки не повідомляються, зазначають Патріоти України. Сергій Анатолійович Здрилюк родом з Вінницької області. Раніше працював у податковій міліції Криму.

Як відомо, Здрилюк був правою рукою колишнього ватажка бойовиків “ДНР” Ігоря Гіркіна (Стрєлкова). Він є громадянином Росії та пройшов підготовку в Криму.

12 квітня 2014 у складі групи Гіркіна прибув до Донецької області для участі у масштабній диверсійній операції та тероризування мирного населення, повідомлялося раніше в СБУ. Від початку був "правою рукою" Гіркина-Стрелкова.

При цьому заявляв, що не має ніякого відношення до ФСБ або ГРУ РФ. Очолював "контррозвідку". Керував трьома військовими гарнізонами бойовиків - в Костянтинівці, Дружківці і Горлівці. Після відставки Гіркіна «Абвер» займався бізнесом в окупованому Криму, але з 2017 року повернувся воювати проти України.

Хіти тижня. "Лавров нахабно обманює, сподіваючись, що ніхто не загляне в оригінал тексту" - Марчук про заяви глави МЗС РФ щодо Будапештського меморандуму

понеділок, 22 січень 2018, 20:30

У статті 2 меморандуму чітко говориться англійською, що підписанти підтверджують своє зобов'язання, що жодну з їх зброї ніколи не буде використано проти України. Український представник в підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи Євген М...

Україна веде переговори з національними федераціями про бойкот ЧС-2018 - Клімкін

понеділок, 22 січень 2018, 19:41

Україна проводить переговори з федераціями футболу та фанатськими організаціями про можливість бойкоту чемпіонату світу з футболу в 2018 році в РФ або протестів у рамках заходу. Про це розповів Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, зазначают...