Карма запроданця та диверсанта: Біля донецького Спартака знищено "заступника" Гіркіна з нацистським позивним

У районі Донецького аеропорта області загинув відомий терорист “ДНР” Сергій Здрилюк, більш відомий під позивним" Абвер".

Про це повідомляють в соцмережах близькі бойовика. При цьому причини смерті поки не повідомляються, зазначають Патріоти України. Сергій Анатолійович Здрилюк родом з Вінницької області. Раніше працював у податковій міліції Криму.

Як відомо, Здрилюк був правою рукою колишнього ватажка бойовиків “ДНР” Ігоря Гіркіна (Стрєлкова). Він є громадянином Росії та пройшов підготовку в Криму.

12 квітня 2014 у складі групи Гіркіна прибув до Донецької області для участі у масштабній диверсійній операції та тероризування мирного населення, повідомлялося раніше в СБУ. Від початку був "правою рукою" Гіркина-Стрелкова.

При цьому заявляв, що не має ніякого відношення до ФСБ або ГРУ РФ. Очолював "контррозвідку". Керував трьома військовими гарнізонами бойовиків - в Костянтинівці, Дружківці і Горлівці. Після відставки Гіркіна «Абвер» займався бізнесом в окупованому Криму, але з 2017 року повернувся воювати проти України.

Хіти тижня. "Пять вопросов, по которым надо проверять русского", - Бабченко

неділя, 15 липень 2018, 23:30

"Но кто действительно поражает - российские либералы, уехавшие за границу. Читаю и офигиваю. Коллега, живет сейчас в Вашингтоне, какой-то американский феллошип, на аватарке Сенцов. В России избивали неоднократно. Поздравляет всех с победой сборной Росс...

Хіти тижня. ​Любиш Путіна - отримуй: Депутату від "Українського вибору" Медведчука приклеїли статевий орган на дах автомобіля (фотофакти)

неділя, 15 липень 2018, 22:30

У Миколаєві місцевий депутату став жертвою невідомих. Потерпілий не готовий асоціювати себе з символічним рядом Путін - «х*йло» - сам, і врешті дилдо з секс-шопу, як символ своїх політичних потуг. Безтурботний підлеглий Віктора Медведчука Максим Невінч...