"Сначала найти самого гадкого кандидата": Гіркін розповів про технологію "виборів по-донецьки"

За словами екс-ватажка "ДНР", в ході "передвиборної" агітації застосовуються найбрудніші методи і технології.

Гіркін незадоволений виборами в ОРДО. Ілюстрація: соцмережі.

Екс-командир підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Стрєлков-Гіркін обурений ситуацією з «виборами» в ОРДЛО і способом їх проведення. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі, передають Патріоти України.

За словами Гіркіна, в ході «передвиборної» агітації застосовуються найбрудніші методи і технології. Він зазначає:

„Выборы по-донецки“.(технология)

Шаг первый: отыскать самого непопулярного и гадкого кандидата, способного вызвать у населения только ненависть и раздражение. Назначить его фаворитом.

Шаг второй: любыми способами устранить от участия к выборам всех других кандидатов, способных составить конкуренцию фавориту. Назначить соперников из числа людей, которые всем своим видом показывают, что побеждать и не собираются.

Шаг третий: повсеместно и публично угрожать избирателям, что если они не пойдут голосовать и не проголосуют за фаворита, то их, минимум, лишат средств к существованию. Шаг четвертый: обеспечить выборы фаворита и обвинить „киевских партнеров“ в том, что те не хотят признавать „народное волеизъявление».

Як приклад Гіркін наводить скаргу жителя непідконтрольного Україні Єнакієвого, в якій той розповів про залякування «виборців»: «Металлический завод Енакиевский. Застращали всех на общем собрании. Даже по магазинам ходили и заставили немедленно развесить агитационные плакаты с чепушилой. Сказали или вас налоговая закроет, или вешайте плакаты. Моя … в магазине „Солнечный“ работает. Сегодня жаловалась».


Здорове проти шкідливого: Як дешевше харчуватися в Україні

вівторок, 23 квітень 2019, 23:40

Точки зору, що корисні продукти - це дорого, дотримуються багато українців. Але дієтологи запевняють, що це міф. Дієтолог радить замінити сосиски і ковбаси свіжим м'ясом, замість соку зварити компот, а від молока взагалі відмовитися. Запевняє, що це не...

"Вивозили затриманих до лісу, ходили по їх спинах": Як "чекісти" Путіна знущалися над кримськими татарами під час затримання

вівторок, 23 квітень 2019, 23:16

Від побоїв жертви російських ФСБшників втрачали свідомість. Під час затримання кримських татар російські спецслужби били активістів до втрати свідомості. Про це заявив заарештований Осман Аріфмеметов, – повідомляє «Кримська солідарність» на сторінці у ...