"Сначала найти самого гадкого кандидата": Гіркін розповів про технологію "виборів по-донецьки"

За словами екс-ватажка "ДНР", в ході "передвиборної" агітації застосовуються найбрудніші методи і технології.

Гіркін незадоволений виборами в ОРДО. Ілюстрація: соцмережі.

Екс-командир підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Стрєлков-Гіркін обурений ситуацією з «виборами» в ОРДЛО і способом їх проведення. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі, передають Патріоти України.

За словами Гіркіна, в ході «передвиборної» агітації застосовуються найбрудніші методи і технології. Він зазначає:

„Выборы по-донецки“.(технология)

Шаг первый: отыскать самого непопулярного и гадкого кандидата, способного вызвать у населения только ненависть и раздражение. Назначить его фаворитом.

Шаг второй: любыми способами устранить от участия к выборам всех других кандидатов, способных составить конкуренцию фавориту. Назначить соперников из числа людей, которые всем своим видом показывают, что побеждать и не собираются.

Шаг третий: повсеместно и публично угрожать избирателям, что если они не пойдут голосовать и не проголосуют за фаворита, то их, минимум, лишат средств к существованию. Шаг четвертый: обеспечить выборы фаворита и обвинить „киевских партнеров“ в том, что те не хотят признавать „народное волеизъявление».

Як приклад Гіркін наводить скаргу жителя непідконтрольного Україні Єнакієвого, в якій той розповів про залякування «виборців»: «Металлический завод Енакиевский. Застращали всех на общем собрании. Даже по магазинам ходили и заставили немедленно развесить агитационные плакаты с чепушилой. Сказали или вас налоговая закроет, или вешайте плакаты. Моя … в магазине „Солнечный“ работает. Сегодня жаловалась».


"Назвав мене товстофобним л*йном": Підлітка вигнали з літака за скаргу на сусіда

субота, 1 квітень 2023, 0:40

Підліток заявив, що його вигнали з літака після того, як він поскаржився на "ожирілого чоловіка", який зайняв "добру частину" сидіння. Про це повідомляє Lad Bible, передають Патріоти України. Мандрівник анонімно звернувся до Reddit, щоб розповісти про ...

Може спричинити раптову зупинку серця: Вчені не радять пити популярний у молоді напій

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:29

Зазвичай серцевий напад трапляється несподівано і не завжди є достатньо часу на лікування. Однак деяких випадків можна уникнути. Наприклад, якщо припинити пити популярний напій. Йдеться саме про енергетичні напої, повідомляють Патріоти України із посил...