"Сначала найти самого гадкого кандидата": Гіркін розповів про технологію "виборів по-донецьки"

За словами екс-ватажка "ДНР", в ході "передвиборної" агітації застосовуються найбрудніші методи і технології.

Гіркін незадоволений виборами в ОРДО. Ілюстрація: соцмережі.

Екс-командир підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Стрєлков-Гіркін обурений ситуацією з «виборами» в ОРДЛО і способом їх проведення. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі, передають Патріоти України.

За словами Гіркіна, в ході «передвиборної» агітації застосовуються найбрудніші методи і технології. Він зазначає:

„Выборы по-донецки“.(технология)

Шаг первый: отыскать самого непопулярного и гадкого кандидата, способного вызвать у населения только ненависть и раздражение. Назначить его фаворитом.

Шаг второй: любыми способами устранить от участия к выборам всех других кандидатов, способных составить конкуренцию фавориту. Назначить соперников из числа людей, которые всем своим видом показывают, что побеждать и не собираются.

Шаг третий: повсеместно и публично угрожать избирателям, что если они не пойдут голосовать и не проголосуют за фаворита, то их, минимум, лишат средств к существованию. Шаг четвертый: обеспечить выборы фаворита и обвинить „киевских партнеров“ в том, что те не хотят признавать „народное волеизъявление».

Як приклад Гіркін наводить скаргу жителя непідконтрольного Україні Єнакієвого, в якій той розповів про залякування «виборців»: «Металлический завод Енакиевский. Застращали всех на общем собрании. Даже по магазинам ходили и заставили немедленно развесить агитационные плакаты с чепушилой. Сказали или вас налоговая закроет, или вешайте плакаты. Моя … в магазине „Солнечный“ работает. Сегодня жаловалась».


Паспорт вже є: Алла Пугачова отримала ізраїльське громадянство (фото)

п’ятниця, 30 вересень 2022, 23:15

Російська співачка Алла Пугачова залишила Росію і виїхала разом із дітьми до Ізраїлю, де перебувала після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну разом із чоловіком Максимом Галкіним. Журналісти видання "Телеграф" опублікували фото ізраїльсько...

"Ніколи ще відчувала такої люті та гніву": Титулована українська спортсменка розповіла, що зробила б при зустрічі з росіянами

п’ятниця, 30 вересень 2022, 21:29

Титулована українська спортсменка, що виступає в синхронному плаванні, Марта Федіна поділилася думками щодо відсторонення росіян. Вона наголосила, що за представниками ворожих країн ніхто не сумує у світовому спорті, передають Патріоти України. За слов...