"Сначала найти самого гадкого кандидата": Гіркін розповів про технологію "виборів по-донецьки"

За словами екс-ватажка "ДНР", в ході "передвиборної" агітації застосовуються найбрудніші методи і технології.

Гіркін незадоволений виборами в ОРДО. Ілюстрація: соцмережі.

Екс-командир підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Стрєлков-Гіркін обурений ситуацією з «виборами» в ОРДЛО і способом їх проведення. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі, передають Патріоти України.

За словами Гіркіна, в ході «передвиборної» агітації застосовуються найбрудніші методи і технології. Він зазначає:

„Выборы по-донецки“.(технология)

Шаг первый: отыскать самого непопулярного и гадкого кандидата, способного вызвать у населения только ненависть и раздражение. Назначить его фаворитом.

Шаг второй: любыми способами устранить от участия к выборам всех других кандидатов, способных составить конкуренцию фавориту. Назначить соперников из числа людей, которые всем своим видом показывают, что побеждать и не собираются.

Шаг третий: повсеместно и публично угрожать избирателям, что если они не пойдут голосовать и не проголосуют за фаворита, то их, минимум, лишат средств к существованию. Шаг четвертый: обеспечить выборы фаворита и обвинить „киевских партнеров“ в том, что те не хотят признавать „народное волеизъявление».

Як приклад Гіркін наводить скаргу жителя непідконтрольного Україні Єнакієвого, в якій той розповів про залякування «виборців»: «Металлический завод Енакиевский. Застращали всех на общем собрании. Даже по магазинам ходили и заставили немедленно развесить агитационные плакаты с чепушилой. Сказали или вас налоговая закроет, или вешайте плакаты. Моя … в магазине „Солнечный“ работает. Сегодня жаловалась».


"Будеш тримати більше двох корів - запишуть у "кулаки": Різниця між українськими і білоруськими селами, - журналіст

середа, 21 листопад 2018, 8:40

У якій країні люди - хазяїни на своїй землі, а в якій - не зовсім. Судити про країну тільки по її столиці - важко, та й взагалі марно, пише оглядач, журналіст Денис Лавнікевіч , передають Патріоти України з посиланням на Ділову Столицю. Продовжуємо мов...

"Зрадники в формі ЗСУ повинні задуматися, що робить наш ворог з такими, як вони в своїй армії", - ветеран АТО

середа, 21 листопад 2018, 7:40

Істерити про недоліки в армії - все одно що ображатися на відображення «дрища» в дзеркалі, замість того, щоб піти в спортзал. Про породу чоловіків у військовій формі на аватарках на просторах соцмереж, які доводять, яка насправді ЗСУ погана і яка огид...