Кавказький хід Ердогана: Туреччина, Азербайджан і Грузія підпишуть спільну оборонну декларацію

Кавказький кошмар Кремля схоже втілюється у життя. Анкара повела наступ на найслабшому напрямку російської стратегічної оборони, де ісламські народи та Грузія давно вбачають Туреччину противагою амбіціям Росії.

Ісмет Йилмаз. Фото: axar.az.

Анкара, Тбілісі і Баку мають намір підписати меморандум про співпрацю у галузі оборони. Про це після двосторонніх і тристоронніх зустрічей в Стамбулі заявив міністр оборони Туреччини Ісмет Йилмаз, передають Патріоти України з посиланням на агентство АПА.

"У той час, як є необхідність вести регіональний і глобальний діалог, обговорення, проведені трьома країнами, дуже важливі. Ця співпраця і діалог є прикладом для інших країн. Ми також підкреслили важливість з точки зору забезпечення мирного майбутнього підписання в найкоротші терміни Декларації у сфері оборонного співробітництва між трьома країнами", - сказав він.

Міністр оборони Грузії Тінатін Хідашелі ж заявила, що співпраця між трьома країнами буде служити встановленню миру як у регіоні, так і в усьому світі. Вона зазначила, що майбутнє Азербайджану та Грузії так само, як і Туреччини, в питанні забезпечення військової безпеки пов'язано з НАТО. Глава міноборони Азербайджану Закир Гасанов зазначив, що зустріч у Стамбулі слугує забезпеченню миру і спокою в регіоні і проанонсував подібну зустріч в Баку найближчим часом.

Хіти тижня. Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

неділя, 24 жовтень 2021, 15:00

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляю...

Державний "Ощадбанк" зняв рекламне відео із піснею... Кіпєлова, який любить Путіна і гастролює Кримом

неділя, 24 жовтень 2021, 14:45

У тіктоці "Ощадбанку" опублікували відео на пісню "Я свободен" російського гурту "Арія". Артисти гастролювали окупованим Кримом, а екссоліст Валерій Кіпєлов підтримав окупацію Криму, повідомляють Патріоти України. . У тікток-профілі "Ощадбанку" цього ...