"Керченська криза" - маленька репетиція великої війни, або Чому воєнний стан треба подовжувати, - аналітик

Єдина внутрішня перешкода - корекція закону про вибори, котрі мають відбутися у випадку відсутньості широкомасштабної війни. І цим вже займаються.

"Введення воєнного стану, звісно, річ потрібна для обороноздатності держави. Проте, якщо Путін не нападе впродовж ще трьох тижнів, війна ще буде. Хоча у масштабних бойових діях поки немає ніякого сенсу... Принаймні, для того, щоб окупанти досягли своїх цілей. Розвідники та дипломати кажуть, що росіяни хочуть захопити Бердянськ та Маріуполь", - цитують Патріоти України Олексія Чибісова і продовжують .

"Зробити це напряму – означає вторгнутися до України великими силами, з авіацією, бронетехнікою та десятками тисяч військових. У підсумку окупанти отримають багато міст, в яких населення не дуже на них чекає, десятки заводів, які можна розпиляти на метал, а також два порти, з яких не можна вести торгівлю.

Тобто, це вдарить по нашій економіці, але для Кремля теж буде зовсім не вигідним –досить масштабна, хоча й локальна війна потребує чималих зусиль та фінансових вливань. Інша справа – гібридна атака, яка призведе приблизно до тих самих руйнувань в економіці.

Справді, Путін зробив руйнівний, але маленький для нього та трагічний для України крок – захопив катери, заблокувавши Керченську протоку. Переконався у тому, що його дії викликають лише величезне занепокоєння у всього світу, можливо приведуть до санкцій, які верхівку Москви не зовсім і лякають, оскільки у Кремлі відкрили невичерпний ресурс для збагачення мільярдерів при владі – пенсійний фонд, додаткові податки та інше пригнічення власного народу.

Наступною буде саме більш потужна атака на Україну – блокада Азовського моря. Це призведе до чергових засуджень дій терористів в ООН, але фактично зруйнує економічну модель держави із виходом у два моря.

Більшість підприємств у тому самому Маріуполі постачають свої товари саме водним шляхом, отже у разі блокади паралізує і їх також.

Виходячи з того, що тактично окупанти набагато краще розташовані, аніж наші військово-морські сили – контролюють вузьку ділянку арки мосту через протоку, підкріплень українцям чекати не доведеться. А от росіяни пануватимуть в Азовському морі, як того забажають. Відбитися від них на суші ми хоч якось можемо, а от у воді, виходячи з того, що маємо, – ніяк.

От і маємо атаку в Керченській протоці як репетицію маленької переможної війнушки Путіна. Незабаром – вистава, яка невідомо чим скінчиться, адже діяти силоміць ніхто, окрім росіян та українців, не збирається, а в нас майже нічого немає в Азовському морі, що можна протиставити окупантам".

Чомусь не хочуть помирати за Вєлічіє путіна: Вбивці, грабіжники, наркоторговці: з полігону біля Ростова-на-Дону втекла група росіян, яких мали відправити на війну

вівторок, 13 травень 2025, 19:00

З полігону поблизу Ростова-на-Дону (РФ) втекла група росіян, яких повинні були відправити на війну в Україну. Йдеться про 10 осіб, серед яких вбивці, грабіжники та інші злочинці.Про це йдеться в Telegram-каналі керівника "Центру вивчення окупації", кол...

"Згадайте, як підписувався "Мінськ-2": Жданов розтлумачив мету Путіна на перемовинах у Стамбулі

вівторок, 13 травень 2025, 18:33

Переговори України і Росії можуть відбутися 15 травня у Стамбулі (Туреччина). Однак їм має передувати ухвалення 30-денного припинення вогню, яке запропонувала Україна, ЄС та США. Китай підтримує ініціативу, втім Росія наразі не погоджується. Володимир ...