Хай тремтять скрепи: Полторак назвав 5 пріоритетних напрямків розвитку української армії

Міністр оборони України Степан Полторак назвав 5 системоутворюючих елементів оборонної реформи, на яких має будуватись і зосереджуватись зусилля в усіх, хто підпорядковується Міністерству оборони. Про це він розповів під час брифінгу щодо реформ Міністерства оборони України, повідомляють Патріоти України.

1. Ефективний оборонний менеджмент, що передбачає цілісну діяльність демократичного цивільного контролю та нову військову систему управління згідно з принципами НАТО.

2. Оборонне планування на засадах спроможності, яке поєднане з бюджетними процесами в нашій країні на середньострокову перспективу.

3. Оборонні закупки: за кордоном напряму без посередників і в Україні на абсолютно нових засадах і правилах, з урахуванням норм європейських стандартів і протоколів.

4. Авторизована система Збройних сил з носіями конкретних оперативних спроможностей.

5. Інтегрована система цивільних військових спроможностей України для захисту національних інтересів, яка передбачає комплексне використання політичних, дипломатичних та військових засобів.

У пеклі гості: Українські дрони "відмінусували" російський "Град" на околицях Бахмута (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 10:42

Українські військовослужбовці ефектно знищили на околицях Бахмута реактивну систему залпового вогню "Град". Російські окупанти вивели РСЗВ на бойову позицію, обстріляли позиції українських військових, але втекти вже не встигли, передають Патріоти Украї...

Прогриміли потужні вибухи: РФ атакувала військовий об'єкт у Хмельницькій області, пошкоджені літальні апарати

понеділок, 29 травень 2023, 10:30

Вночі російські війська вдарили по об'єктах Хмельниччини. Один з них - військовий. . Про це повідомляє Хмельницька ОВА, передають Патріоти України. "На даний момент тривають роботи з локалізації пожеж на складах паливно-мастильних матеріалів та зб...