Хай тремтять скрепи: Полторак назвав 5 пріоритетних напрямків розвитку української армії

Міністр оборони України Степан Полторак назвав 5 системоутворюючих елементів оборонної реформи, на яких має будуватись і зосереджуватись зусилля в усіх, хто підпорядковується Міністерству оборони. Про це він розповів під час брифінгу щодо реформ Міністерства оборони України, повідомляють Патріоти України.

1. Ефективний оборонний менеджмент, що передбачає цілісну діяльність демократичного цивільного контролю та нову військову систему управління згідно з принципами НАТО.

2. Оборонне планування на засадах спроможності, яке поєднане з бюджетними процесами в нашій країні на середньострокову перспективу.

3. Оборонні закупки: за кордоном напряму без посередників і в Україні на абсолютно нових засадах і правилах, з урахуванням норм європейських стандартів і протоколів.

4. Авторизована система Збройних сил з носіями конкретних оперативних спроможностей.

5. Інтегрована система цивільних військових спроможностей України для захисту національних інтересів, яка передбачає комплексне використання політичних, дипломатичних та військових засобів.

У окупованому Донецьку пролунали потужні вибухи

середа, 8 лютий 2023, 0:44

У вівторок, 7 лютого, у тимчасово окупованому Донецьку пролунали вибухи. Про це повідомляють місцеві telegram-канали, передають Патріоти України. Відомо, що вибухи пролунали у Ворошиловському і Пролетарському районах Донецька. Також зазначається, що у ...

Шість прильотів в центрі: Пізно ввечері окупанти атакували Харків

вівторок, 7 лютий 2023, 23:52

Окупанти завдали ударів по Харкову й області, масштаби руйнувань уточнюють. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. "Влучання ворожих ракет зафіксовано у центральній частині Харкова. Попередньо С-300, від 6 ...