Хай тремтять скрепи: Полторак назвав 5 пріоритетних напрямків розвитку української армії

Міністр оборони України Степан Полторак назвав 5 системоутворюючих елементів оборонної реформи, на яких має будуватись і зосереджуватись зусилля в усіх, хто підпорядковується Міністерству оборони. Про це він розповів під час брифінгу щодо реформ Міністерства оборони України, повідомляють Патріоти України.

1. Ефективний оборонний менеджмент, що передбачає цілісну діяльність демократичного цивільного контролю та нову військову систему управління згідно з принципами НАТО.

2. Оборонне планування на засадах спроможності, яке поєднане з бюджетними процесами в нашій країні на середньострокову перспективу.

3. Оборонні закупки: за кордоном напряму без посередників і в Україні на абсолютно нових засадах і правилах, з урахуванням норм європейських стандартів і протоколів.

4. Авторизована система Збройних сил з носіями конкретних оперативних спроможностей.

5. Інтегрована система цивільних військових спроможностей України для захисту національних інтересів, яка передбачає комплексне використання політичних, дипломатичних та військових засобів.

Окупанти намагаються закріпитися в районі Лимана та вийти в тил ЗСУ на Бахмутському напрямку, - Генштаб

субота, 28 травень 2022, 9:30

Російська армія намагається закріпитись в районі населеного пункту Лиман Луганської області. На Донеччині на Бахмутському напрямку ворог хоче вийти в тил наших військ та порушити шляхи логістичного забезпечення. Про це йдеться у ранковому зведенні Гене...

РФ вдарила по Україні "Іскандерами", у Харкові прогриміли потужні вибухи (відео)

субота, 28 травень 2022, 9:28

У ніч на суботу, 28 травня, в Харкові та області прогриміли потужні вибухи. Про це повідомляють місцеві пабліки у соцмережах з посиланням на очевидців, передають Патріоти України. Є інформація, що, зокрема, вибухи чули в житловому масиві Харкова Павлов...