Хіти тижня. "А какое отношение имеет Россия к Руси?": Українець поставив на місце Соловйова, який згадав Ярослава Мудрого (відео)

Володимир Соловйов спробував їдко висловитися, заявивши, що Ярослав Мудрий ніколи не був українцем.

Вадим Трюхан. Фото: скріншот з відео.

Український громадський діяч Вадим Трюхан яскраво поставив на місце топ-пропагандиста Кремля Володимира Соловйова, який намагався привласнити історію України Росії. Приводом для перепалки між ними стала суперечка про Київську Русь і особистість князя Ярослава Мудрого. Це сталося в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1", передають Патріоти України.

Соловйов їдко висловився, зазначивши, що Ярослав Мудрий ніколи не був українцем. Однак Трюхан нагадав йому, що за часів Київської Русі взагалі не існувало таких понять, як Україна і тим паче Росія.

"А Русь уже була. Русь була? А Україна?" — з усмішкою сказав Соловйов. Трюхана спантеличили безглузді спроби пропагандиста пов'язати Київську Русь із Росією, і він яскраво поставив опонента на місце. "А до чого Росія до Русі?" — посміхаючись, запитав він Соловйова.

Українець нагадав, мовляв, якщо й говорити про історичні зв'язки, то тільки щодо України, нинішня столиця якої була столицею згаданої середньовічної держави. Аргументи Трюхана розлютили Соловйова, проте він зміг лише безпорадно і непереконливо вигукнути, що пряме відношення до Русі має тільки Росія, тоді як Україна — ніякого. Крім того, він осоромився безглуздим фейком про те, що Київ нібито спочатку був польським містом. "Київ переходив із рук у руки! Нагадаю: Київ купили у поляків!" — збрехав він.

У відповідь Трюхан розсміявся і закликав рупора Кремля не розповідати казки. "Треба історію вчити", — їдко огризнувся у відповідь Соловйов.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Неподобства, як у Києві, коли їде кортеж "велосипедиста": У соцмережах розповіли, як Зеленський на Буковелі заважає лижникам

субота, 16 січень 2021, 13:00

Він розповів, що на частині трас з‘явились величезні скупчення людей, які за свої ж гроші не могли потрапити на найдовшу трасу гірськолижного курорту. «До речі, на всіх фотографіях президент країни, яка перебуває на карантині не дотримується дистанції ...

Китайці працювали на підвищення заразності та летальності: Помпео поділився розвідданними про те, як і кому світ завдячує пандемією COVID-19

субота, 16 січень 2021, 12:50

Пандемії COVID-19 можна було уникнути. Будь-яка відповідальна країна запросила б світових експертів в області охорони здоров'я в Ухань протягом декількох днів після спалаху. За словами глави Держдепартаменту, американський уряд ділиться новими даними...