Хіти тижня. "Ахметов сам себе переграв. Він міг не допустити збройного конфлікту на Донбасі, але він гудів" - екс-прем'єр міністр (відео)

На думку Юрія Єханурова, Ахметов і його команда погано прорахували майбутнє.

Юрій Єхануров. Фото:скріншот відеоУкраїнський бізнесмен Рінат Ахметов у 2014 році, безсумнівно, міг не допустити початку збройного конфлікту на сході України. Про це сказав екс-прем'єр-міністр України Юрій Єхануров в авторській програмі Олесі Бацман на телеканалі 112 Україна, передають Патріоти України.

"Він гудів, сирени включав на знак протесту. Погудів", – сказав він. На думку Єханурова, Ахметов "сам себе переграв".

"Розумієте, люди такого рівня самі рішень не ухвалюють, значить – команда його підвела, тобто вони погано прорахували майбутнє. Днями я ознайомився з настроями Дніпропетровщини. Особливо мене вразив Кривий Ріг, де раніше у досить великої кількості людей (40–45%) були проросійські настрої. Зараз – це 5–6%. Уявляєте? Це Кривий Ріг, серце української індустрії", – зазначив екс-прем'єр-міністр.

Як відомо, Ахметов є найбагатшим українцем. Forbes оцінює його статки в $4,8 млрд.

Хіти тижня. Вбивство Шеремета: Аваков зізнався у своїй помилці щодо Пуми та Буча

понеділок, 16 грудень 2019, 9:00

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зізнався, що вважав закладниками вибухівки під машину журналіста Павла Шеремета не тих фігурантів, на яких вказали українські та британський експерти, які вивчали ходу людей, котрі потрапили на камери спост...

Жертва терору? Нардепа від "Слуги народу" побили невідомі

понеділок, 16 грудень 2019, 8:59

Неприємний для себе випадок 25-річний діяч пов'язує з політичним тероризмом та ворогами своєї партії, відкидаючи інші версії. "Такі зухвалі дії я пов‘язую з моєю політичною діяльністю та з голосуванням на наступному пленарному тижні. Хочу заявити, що б...