Хіти тижня. "Американський каток" тисне Росію: Військовий експерт пояснив, що Кремль намагається виторгувати на Донбасі (відео)

Кремль розуміє, що США можуть опублікувати перед президентськими виборами неприємну для керівництва РФ інформацію.

Олексій Арестович. Фото:скрін відеоПорушуючи тему миротворців ООН на Донбасі, Росія намагається виторгувати у країн Заходу можливість спокійно провести президентські вибори в березні 2018 року. Про це розповів блогер і військовий експерт Олексій Арестович в інтерв'ю Апострофу, передають Патріоти України.

"Я сумніваюся, що Росії потрібні миротворці на Донбасі. Кремль зволікає, створює умови для проведення спокійної виборчої кампанії в Росії і обговорює один із сценаріїв, при якому вони все-таки будуть виходити з Донбасу", - пояснив експерт.

Кремль, за словами Арестович, розуміє, що США можуть опублікувати перед президентськими виборами неприємну для керівництва Росії інформацію.

"Є санкції, дія яких зобов'язує в кінці лютого-початку березня опублікувати всі фінансові злочини путінського режиму проти, перш за все, народу Росії. Потрібно ж щось виторговувати, правильно? Інакше, якщо це опублікувати за три тижні до виборів, то мало що може трапитися. Ось вони і торгуються", - розповів блогер.

За словами експерта, "американський каток" тисне Росію, намагаючись змусити її погодитися на введення миротворців, погрожуючи в протилежному випадку збільшити ціну конфлікту в усіх відношеннях: міжнародному, військовому тощо.

У той же час, вважає Арестович, Росія погоджується на примирення, але попереджає, що введення нових санкцій "сприйме несприятливо".

Хіти тижня. Коронавірус добиває? Рейтинг Зеленського після року президентства різко змінився

субота, 4 квітень 2020, 2:00

Володимира Зеленського підтримує все менше українців. Рейтинг президента, від початку каденції якого минув майже рік, тепер складає 46%, передають Патріоти України. 33% українців оцінюють його діяльність нейтрально, 21% — негативно. Для порівняння: у в...

Хіти тижня. "Кількість інфікованих новим короновірусом починає зростати. Тепер Україна пройде випробування правдою", - Портников

п’ятниця, 3 квітень 2020, 23:55

"І ще важливо, щоб вона не приховувала від громадян правду. Тільки правда дозволить громадянам з розумінням поставитися до нових заборон, які будуть запроваджуватися урядом і регіональною владою. Тільки правда дозволить змиритися з неминучими економічн...