Хіти тижня. Армія Грузії прощається з автоматом Калашникова

Міноборони підтверджує, що перші партії автоматичних гвинтівок і кулеметів надійдуть зі США вже найближчим часом. Пробні зразки зброї вже передані підрозділу 43-го батальйону на Крцанісській військовій базі, де розташований тренувальний центр НАТО.

Автоматична гвинтівка M4.Ілюстрація:https://www.svoboda.org

Міністерство оборони Грузії оголосило про початок поетапної заміни в збройних силах автоматичної зброї радянського і російського виробництва на американські аналоги. Про це йдеться на сайті Радио Свобода, передають Патріоти України.

Перші партії американських автоматичних гвинтівок M4 і кулеметів M240 будуть закуплені на кошти, що виділяються Вашингтоном як фінансова допомога.

Міністерство оборони Грузії не уточнює, скільки часу і етапів займе перехід армії на нову вогнепальну зброю, однак підтверджує, що перші партії автоматичних гвинтівок і кулеметів надійдуть зі США вже найближчим часом. Пробні зразки автоматів і кулемета вже передані підрозділу 43-го батальйону на Крцанісській військовій базі, де розташований тренувальний центр НАТО.

До військового конфлікту 2008 року ряд підрозділів грузинської армії мав на озброєнні автоматичні гвинтівки M4. Кілька зразків цієї зброї, за результатами "п'ятиденної війни", були вивезені в якості трофеїв російськими армійськими підрозділами і абхазькими формуваннями з Горі, Сенакі і Кодорської ущелини.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 1 жовтня

неділя, 1 жовтень 2023, 8:01

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, котру добу поспіль тримаючи планку у 30-40 одиниць. Таким чином зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону та наступальні дії. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 01.10.24 орієнто...

Ворог протягом доби безуспішно намагався відновити втрачені позиції в районі Кліщіївки, Авдіївки, Новодарівки, - Генштаб

неділя, 1 жовтень 2023, 7:48

Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку, знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закр...