Хіти тижня. Бандера проти Європи: Журналіст відповів польському міністру

Заявляючи про те, що "Україна не увійде до Європи з Бандерою" глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський забуває географію і те, що лідер ОУН похований на території Євросоюзу.

Могила Степана Бандери в Мюнхені

Про це написав журналіст Роман Цимбалюк на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Історія не має умовного способу, що було - то було, і часто одні і ті ж люди сприймаються в країнах-сусідах з точністю до навпаки, тим більше, коли була боротьба зі зброєю в руках за незалежність від цього сусіда", - написав він .

Цимбалюк зазначив, що з польським міністром можна місцями погодитися і посперечатися, "особливо, в частині, що з Бандерою Україна в Європу не увійде".

"По-перше, Україна була є і буде європейською країною. З географією все зрозуміло. Дивись глобус. Якщо хтось сприймає нашу країну як конкурента в майбутньому - це його право. По-друге, якщо мова йде про Євросоюз, то Бандера вже багато років там, його могила в місті Мюнхені ", - заявив він.

Журналіст також підкреслив, що сусідам України по всіх кордонах "треба чітко усвідомити: хто у нас герой, ми розберемося самі".

"І, до речі, західним сусідам не варто забувати: в історії не раз бувало так, що після України Ведмідь приходив до них і надовго позбавляв їх незалежності", - підсумував Цимбалюк.

Таки боїться? У Зеленського назвали умову для дебатів

понеділок, 25 березень 2019, 17:14

Команда кандидата в президенти Володимира Зеленського готова до дебатів, якщо побачить запит українського виборця. Про це заявив політтехнолог Зеленського Дмитро Разумков, повідомляють Патріоти України. "Ми готові до всього, якщо українському виборцю в...

"Кремль готовий купити Україну", - Портников

понеділок, 25 березень 2019, 16:58

"До того ж цей сигнал адресований не тільки Бойку і Медведчуку. Я б навіть сказав інакше - через Бойка і Медведчука він переданий українському політичному класу, олігархам, підприємцям. А вже зацікавлені особи зможуть передати його українському народов...