Хіти тижня. Бандера проти Європи: Журналіст відповів польському міністру

Заявляючи про те, що "Україна не увійде до Європи з Бандерою" глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський забуває географію і те, що лідер ОУН похований на території Євросоюзу.

Могила Степана Бандери в Мюнхені

Про це написав журналіст Роман Цимбалюк на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Історія не має умовного способу, що було - то було, і часто одні і ті ж люди сприймаються в країнах-сусідах з точністю до навпаки, тим більше, коли була боротьба зі зброєю в руках за незалежність від цього сусіда", - написав він .

Цимбалюк зазначив, що з польським міністром можна місцями погодитися і посперечатися, "особливо, в частині, що з Бандерою Україна в Європу не увійде".

"По-перше, Україна була є і буде європейською країною. З географією все зрозуміло. Дивись глобус. Якщо хтось сприймає нашу країну як конкурента в майбутньому - це його право. По-друге, якщо мова йде про Євросоюз, то Бандера вже багато років там, його могила в місті Мюнхені ", - заявив він.

Журналіст також підкреслив, що сусідам України по всіх кордонах "треба чітко усвідомити: хто у нас герой, ми розберемося самі".

"І, до речі, західним сусідам не варто забувати: в історії не раз бувало так, що після України Ведмідь приходив до них і надовго позбавляв їх незалежності", - підсумував Цимбалюк.

Хіти тижня. "Гібридна війна триває": Начальника Генштабу знову зламали

вівторок, 21 травень 2019, 1:00

За словами Муженка, на його сторінці "була поширена інформація провокаційного політичного змісту". Начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявляє, що його сторінку в Facebook зламали. Про це він повідомив 12 травня, передають ...

"Жодного разу не почула - Революція гідності, РФ, ЄС, НАТО, перемога. Для мене це важливо і показово", - Геращенко про інавгураційну промову Зеленського

вівторок, 21 травень 2019, 0:14

Також нардеп побажала успіху новій команді на благо України, бо Україна - понад усе. Новообраний президент України Володимир Зеленський під час промови у Верховній Раді жодного разу не згадав про Революцію гідності, Росію, ЄС та НАТО. Про це на сторінц...